Reklama

Sara: Jestem wyjątkowa!

Doda w wersji black, bezczelna, zarozumiała, zbyt pewna siebie - z takimi komentarzami na swój temat spotyka się wokalistka Sara May.

Sara postanowiła rozprawić się z porównaniami jej do Dody. Zrobiła to w swoim stylu, informując na swoim blogu, że jest "jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa i niepowtarzalna" i że ma własną wizję swojej kariery.

Reklama

"Dotychczas jedyną osobą charakteryzującą się mocną psychiką i pewnością siebie w tym naszym chorym nibyshowbiznesie i w tej naszej zakompleksionej Polsce była Doda, więc rozumiem, że gdy pojawiam się ja - druga piosenkarka równie pewna siebie o silnej osobowości to nie macie innego wyjścia jak porównywać mnie właśnie do Dody. Bo do kogo innego niby? Pustka na horyzoncie" - czytamy.

"Choć ja osobiście twierdzę, że jestem zupełnie inna, a na pewno bardziej subtelna i mniej wulgarna. Choć to też zależne jest od sytuacji w której się znajduję i od mojego rozmówcy.Jak trzeba to subtelność odstawiam na bok. To show-biznes, a nie zabawa w piaskownicy dla grzecznych i pokornych".

"Doda to dla mnie żaden wyznacznik stylu ani autorytet w sprawach muzycznych, ani żaden ideał w sprawach kreowania swojego wizerunku. Mam inny gust muzyczny, jak i odmienne wyczucie mody, zupełnie inaczej też śpiewam. Mam swój własny styl. Żeby było jasne Doda to dla mnie żaden ideał. Ale i tyle jej wystarczyło by zawojować Polskę. W swojej lidze nie ma konkurencji. Ja w swojej lidze też za chwilę nie będę jej mieć :) Przekonacie się o tym słuchając mojej nowej płyty, która już wkrótce" - podkreśla stanowczo Sara.

Wspomnianą płytę zapowiadają piosenki "7 minut" i "Destin". Kiedy pojawi się nowy album, jeszcze nie wiadomo.

"A może Wasze zestawiania mnie właśnie z Dodą wynikają z sytuacji, że obydwie czujemy klimat show-biznesu, że obydwie jesteśmy zadowolone z siebie, pewne, że bierzemy sprawy w swoje ręce zamiast użalać się nad sobą i wypłakiwać się do poduszki jak wielu z Was, którzy są wiecznie niezadowoleni ze swojego losu, ale nie zrobią nic żeby to zmienić? A może błyskotliwość i charakterność Was tak boli? Denerwuje Was, że lubię siebie i nie mam kompleksów?" - pyta na swoim blogu Sara.

Sprawdź profil Sary May w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski wokalistki na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | Sara May | Sara

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama