Reklama

Rybnik: 48 piłek dla Roda Stewarta

48 piłek z homologacją FIFA muszą przygotować organizatorzy koncertu Roda Stewarta przed wizytą szkockiego piosenkarza w Rybniku (14 września).

Zamiłowanie Roda Stewarta do piłki nożnej nie jest tajemnicą. Piosenkarz jest wielkim fanem Celticu Glasgow, a element piłkarski widoczny jest również w trakcie jego koncertów.

Reklama

"Tak było już kiedy organizowaliśmy koncert Szkota na toruńskiej MotoArenie przed dwoma laty" - mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje i Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem tegorocznego koncertu.

Organizatorzy muszą przygotować dokładnie 48 piłek. Ich specyfikacja została dokładnie określona. Wszystkie muszą znaleźć się u szefa produkcji koncertu najpóźniej w dniu występu o godzinie 12:00. Warto podkreślić, że na żadnej z piłek nie mogą znajdować się również logotypy sponsorów.

"Rod Stewart większość piłek na pewno podpisze, a później wybije ze sceny. To wielki showman, a ten przykład jest tylko potwierdzeniem tej tezy" - przekonuje Jarosław Barwiak, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rod Stewart | piłka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje