Reklama

Robert Gawliński zakłada nowy zespół

Fanów Wilków uspokajamy - chodzi o drużynę wokalną do programu "Bitwa na głosy", którego trzecia edycja z udziałem m.in. Roberta Gawlińskiego ruszy jesienią.

Na razie oficjalnie wiadomo, że opiekunami wokalnych drużyn będą Baron i Tomson z Afromental (Olsztyn), Liber (Oborniki pod Poznaniem), Beata Kozidrak (Lublin) i właśnie Robert Gawliński (Warszawa). Wkrótce mamy poznać nazwiska pozostałych czterech trenerów.

Reklama

A w przyszłą środę (25 lipca) w Warszawie odbędą się przesłuchania do drużyny lidera Wilków w programie "Bitwa na głosy". Wszyscy zdolni wokaliści, którzy chcą pracować z Robertem Gawlińskim, muszą zjawić się na warszawskiej Pradze, w Centrum Artystycznym "Sen Pszczoły", przy ul. Inżynierskiej 3. Start przesłuchań o godz. 10.00.

"Dla mnie udział w 'Bitwie na głosy' to będzie przede wszystkim dobra zabawa, więc mam nadzieję, że osoby, które zgłoszą się na casting też tak do tego podejdą. Bądźcie sobą, śpiewajcie sercem, nie udziwniajcie, nie kopiujcie, czekam na was takich, jakimi jesteście - to jest najważniejsze w muzyce" - mówi o swoich oczekiwaniach Robert Gawliński.

Wokalista chętnie zobaczyłby na przesłuchaniach znajome twarze: "Zapraszam serdecznie mieszkańców Warszawy i okolic, a szczególnie moich bliższych i dalszych sąsiadów z Radości".

Chętni muszą przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto przygotować utwór, który pokaże skalę możliwości uczestnika. Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do II etapu, który odbędzie się następnego dnia (26 lipca).

Dodajmy, że Robert Gawliński wystąpił jako gość w poprzedniej edycji "Bitwy na głosy". Lider Wilków pojawił się niespodziewanie na scenie na samym końcu własnej piosenki "Nie stało się nic", którą wykonywała drużyna Piotra Kupichy z Katowic.

Zobacz teledyski Roberta Gawlińskiego na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert Gawliński | Bitwa na Głosy | casting

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje