Reklama

Reklama

Madonna wystartuje później

Amerykańska wokalistka Madonna musi zmienić plany swoich występów. Koncert w Tel Awiwie rozpoczynający jej wielkie tournee o nazwie "MDNA Tour" nie odbędzie się 29 maja, lecz dwa dni później. Powód? Opóźnienia w produkcji.

Niedawno królowa muzyki pop przyznała w wywiadzie dla brytyjskiego "The Sun", że już dawno nie przygotowywała się tak intensywnie do występów.

"Nie pamiętam, bym w ciągu 25 lat mojej kariery, poświęciła tyle czasu na przygotowania do tournee. Trwały one po kilka godzin dziennie. Kurs tańca, choreografia, scenariusz, to pochłania niezwykle dużo energii. Mam w sobie tyle adrenaliny, że chyba zaraz eksploduję. Jednocześnie potwornie się boję tego, co mnie czeka" - powiedziała.

W trakcie tournee Madonna zawita do 26 europejskich miast, w tym do Londynu, Paryża, Mediolanu, Berlina, a także do Warszawy. Madonna wystąpi 1 sierpnia na Stadionie Narodowym. Królowa Popu powróci również do Południowej Ameryki i Australii, gdzie nie występowała od 20 lat.

Reklama

Jak podała strona Live Nation, nie wiadomo jeszcze czy opóźnienia dotyczyć będą również innych miast. Do tej pory na "MDNA Tour" sprzedano 1,4 mln biletów.

Zobacz rozerotyzowany teledysk do "Girl Gone Wild":


Czytaj także:

Madonna: nieco wyblakła ikona

Krytycy niejednogłośni w ocenach "MDNA"

Zobacz więcej klipów Madonny na stronach INTERIA.PL!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | Madonna | trasa koncertowa | Tel Aviv | opóźnienia | M.D.N.A.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje