Reklama

Kylie Minogue: Zbyt sławna dla przyjaciół

Kylie Minogue niezbyt mile jest wspominana przez swego wieloletniego współpracownika i przyjaciela Pete'a Watermana. Legendarnemu angielskiemu producentowi podczas telewizyjnego programu partnerował Jason Donovan, który także miał coś do powiedzenia na temat sukcesu drobniutkiej australijskiej wokalistki.

Waterman był bohaterem jednego z programów przygotowanych przez brytyjską telewizję Channel 5. W trakcie opowiadania o przebiegu swej kariery, stwierdził: "Najgorszą rzeczą, jaka mi się przydarzyła w życiu, była Kylie Minogue. Odniosła tak wielki sukces, że musiałem podporządkować jej wszystkie swoje interesy. Nagle stała się gwiazdą, która generowała dla mnie 45 czy też 60 milionów dolarów przychodu. Tyle, że ja nie chciałem, aby moja firma działała tylko dla niej".

Reklama

Potwierdził to Jason Donovan, z którym Minogue nagrała wiele lat temu przebój "Especially For You".

"Byłem ogromnie zazdrosny o Kylie. Nie potrafiłem sobie poradzić z tym, że stała się taka sławna" - powiedział Donovan, który także przez jakiś czas był życiowym parterem piosenkarki.

Minogue mieszka obecnie na stałe w Anglii, gdzie w zeszłym roku po 10 latach przerwy znów miała utwór na pierwszym miejscu listy przebojów, i pracuje teraz nad swym kolejnym albumem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: "Przyjaciele" | kylie minogue

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje