Reklama

Kylie Minogue w Bollywood

Kylie Minogue, filigranowa australijska piosenkarka, dostanie milion dolarów za udział w nagrywaniu ścieżki dźwiękowej do jednej z nowych bollywoodzkich produkcji.

Taką informację podała w jedna z indyjskich gazet. Podobno Minogue zgodziła się zaśpiewać na potrzeby filmu pt. "Blue", dlatego w przyszłym miesiącu wybierze się do Indii, by tam nagrać piosenkę.

Reklama

Gazeta "DNA" napisała, że Kylie Minogue otrzyma za to gażę w wysokości miliona dolarów. Do nagranego przez artystkę utworu najprawdopodobniej powstanie klip.

40-letnia Minogue, która niedawno zwycięsko wyszła z walki z rakiem piersi, nie była podobno jednak pierwszą międzynarodową gwiazdą do której zwrócił się indyjski producent muzyczny A.R. Rahman. Według "DNA", królowa pop Madonna odrzuciła tę propozycję ze względu na ciężki dla niej okres związany z rozwodem, a gwiazda muzyki r'n'b Rihanna zażądała od twórców filmu zbyt dużej sumy.

"Blue" to wysokobudżetowa bollywoodzka produkcja, która ma opowiadać o losach zatopionego statku pełnego skarbów. Inspiracją dla jego twórców posłużył powstały w Hollywood film "The Deep". W filmie mają wystąpić m.in. Askay Kumar, Sanjay Dutt i Laura Dutta. Premiera "Blue" ma się odbyć w przyszłym roku.

Zobacz teledyski Kylie Minogue na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: bollywood | kylie minogue

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje