Reklama

Jerzy Połomski robi furorę!

To się nazywa wejście smoka - teledysk do nostalgicznej piosenki "Czas nas zmienia" Jerzego Połomskiego zrobił furorę na stronach INTERIA.PL.

Przypomnijmy, że "Czas nas zmienia" to premierowa piosenka Jerzego Połomskiego nagrana po 20 latach! Słowa napisał Jacek Cygan, a muzykę Marcin Nierubiec (współpracownik m.in. Dody, Michała Bajora, Maryli Rodowicz). Za aranżację odpowiada znany gitarzysta i producent Michał Grymuza.

Reklama

Reżyserem teledysku jest Remigiusz Przełożny, do tej pory znany głównie jako operator i autor zdjęć przy takich produkcjach jak "Trzeci oficer" i "Nie ma takiego numeru".

W tekście nastrojowej piosenki pojawia się tajemnicza Magdalena, którą wspomina 75-letni obecnie Połomski.

Utwór bardzo przypadł do gustu naszym użytkownikom.

"Jak zawsze wspaniały. Niestety czas się zmienia jak również i ludzie, możemy tylko pomarzyć.. Pan Połomski był i jest niezastąpiony" - napisał internauta Barb.

"Już znany przebój. Fajny kawałek: muzyka wpadająca w ucho, świetny tekst. Piosenka godna polecenia. Gratuluję i pozdrawiam!" - dodaje Martuśka.

"Super! to jest artysta ponadczasowy. Muzyka i słowa pasują do siebie, no i słowa mówią coś. A głos? tak przyjemny dla ucha, że aż żal, że Pan Jurek nie jest obecny w mediach częściej. Po prostu: pięknie, pięknie, pięknie!" - zachwyca się Zośka.

Dodajmy, że w kwietniu tego roku Połomski otrzymał Złotego Fryderyka za całokształt twórczości.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: muzyka | piosenki | Jerzy Połomski | jerzy | Jerzy Pająk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje