Reklama

Reklama

Gwiazda o włos od śmierci!

Piosenkarka Katie Melua o mało nie utonęła podczas nauki nurkowania!

25-letnia wokalistka wraz z instruktorem ćwiczyła nurkowanie w jeziorze pod Londynem. Podczas jednego z zanurzeń Katie Melua niedokładnie założyła ustnik maski. Jama ustna gwiazdy w momencie wypełniła się lodowatą wodą, a wokalistka wpadła w panikę. Od pewnej śmierci Katie uratował jej instruktor nurkowania.

O incydencie poinformowała fanów sama gwiazda za pośrednictwem oficjalnego bloga:

"Ten wypadek to była wyłącznie moja wina. Wypłynęliśmy na środek jeziora, gdzie ćwiczyliśmy podstawowe rzeczy, jak zakładanie ustnika do butli z tlenem. Nie wiem, co się stało. Było zimno, widoczność była słaba, woda miała czarny kolor... Nie byłam skoncentrowana" - wspomina Melua.

Reklama

"Niedokładnie założyłam ustnik i po zanurzeniu zaczerpnęłam do płuc wodę zamiast powietrza. Próbowałam się uspokoić i poprawić ustnik, ale zaczęłam się krztusić. Ciśnienie i prędkość wdzierającej się do ust wody przeraziły mnie. Zaczęłam panikować zwłaszcza, że nie mogłam się natychmiast wynurzyć" - relacjonuje Katie.

Wokalistka przyznała, że gdyby nie szybka reakcja instruktora, incydent mógłby mieć tragiczne konsekwencje.

"On mnie uratował z tego horroru. Patrząc na cały wypadek z perspektywy czasu, zachowałam się jak idiotka" - bije się w pierś Katie Melua.

Zobacz teledyski piosenkarki na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL