Reklama

Golec uOrkiestra: Kiloherce prosto w serce

Na środę, 13 marca, zaplanowano premierę nowego albumu grupy Golec uOrkiestra zatytułowanego "Golec uOrkiestra 3 - kiloherce prosto w serce". Jak sugeruje tytuł, będzie to płyta bardzo żywa i mocna, o czym zresztą zapewnił nas Łukasz Golec. Fani zespołu oczekujący muzyki do tańca, na pewno się nie zawiodą.

- Zdecydowanie jest to płyta bardzo energetyczna. Nagrywając ją byliśmy przekonani, że musi nam wyjść coś, co będzie się nadawało do posłuchania w domu, ale także przy czym będzie można tańczyć na imprezach. A kaliber imprezy nie gra tu roli. Mogą to być czyjeś imieniny, a może to być równie dobrze jakaś huczna zabawa - powiedział Łukasz Golec w rozmowie z INTERIA.PL.

Reklama

Na płycie znajdzie się sporo atrakcji, a jedną z nich jest udział męskiego chóru cerkiewnego, z którym rodzina Golców nagrała aż pięć utworów.

- To jest zderzenie dwóch kultur. Wydaje mi się, że czegoś takiego jeszcze w naszym kraju nie było. Są to piosenki nowoczesne, skomponowane przez nas, ale brzmią jakby miały 100, a może nawet 150 lat - dodał Łukasz Golec.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Golec uOrkiestra | Łukasz | Prosto w serce | serce | golec | prosto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje