Edyta Górniak w ślady Agnieszki Chylińskiej?

To może być spore zaskoczenie dla fanów Edyty Górniak! Na szykowanej płycie ma zabraknąć ckliwych ballad i spokojnych utworów.

Edyta Górniak pójdzie w ślady Agnieszki Chylińskiej?
Edyta Górniak pójdzie w ślady Agnieszki Chylińskiej?AKPA

Prawdopodobnie podczas imprezy sylwestrowej we Wrocławiu (pokazywanej przez TVP2) zostanie premierowo zaprezentowany pierwszy singel.

"Życie na gorąco" twierdzi, że nowy materiał ma być sporą niespodzianką dla fanów. Podobno wokalistka zamierza pożegnać ckliwe ballady i covery.

"Na płycie nie pojawi się żadna spokojna piosenka. Nie chce być postrzegana jak dotychczas. Dosadnie informuje o tym swoich pracowników, producentów i osoby odpowiadające za jej wizerunek" - twierdzi kolorowy tygodnik.

"Nowa płyta ma pokazać jej zupełnie nową twarz. Mówi się, że płyta ma być taneczna. Dlatego zatrudniono do jej realizacji producentów płyty Agnieszki Chylińskiej" - czytamy.

Przypomnijmy, że album "Modern Rocking" (2009) był stylistyczną woltą w dorobku Agnieszki Chylińskiej, kojarzonej do tej pory raczej z rockowymi brzmieniami. Z pomocą znanych z Sistars Bartka Królika i Marka Piotrowskiego wokalistka pokazała taneczno-popowe oblicze.

Czytaj także:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas