Reklama

Doda nie potrafiła odmówić

Pomimo poważnych kłopotów zdrowotnych narzeczonego, Doda postanowiła wystąpić na festiwalu w Opolu. "Nie będę potrafiła odmówić" - przyznała gwiazda na oficjalnej stronie internetowej.

Doda poinformowała fanów, że ostatecznie wystąpi na festiwalu w Opolu. Przypomnijmy, że piosenkarka obecnie wspiera i opiekuje się chorym na białaczkę Adamem 'Nergalem' Darskim. Jednak reakcje fanów na weekendowych koncertach spowodowały, że Doda pojawi się w Opolu.

Reklama

"Po cudownym, pełnym energii koncertowym weekendzie, już wiem na pewno, że nie będę potrafiła odmówić występu w Opolu. Dostajemy miliony maili z zapytaniem o festiwal. Nie zawiodę was. Szczególnie w momencie, gdy długo wyczekiwana premiera płyty rozmyła się w czasie, nie miałabym serca odwołać występu" - czytamy.

"Nie ukrywam, że będzie mi ciężko pogodzić życie szpitalne z przygotowaniami, ale zrobię wszystko by odwdzięczyć się za wasze wsparcie, miłość i siłę, którą czuć w każdym zakątku Polski, do którego jadę co koncert" - napisała Doda.

Piosenkarka zaapelowała również do fanów o zarejestrowanie się w bazie Dawców Komórek Macierzystych i poinformowała, że niestety brat jej narzeczonego nie może być dawcą szpiku kostnego dla Nergala.

"Nie poddajemy się! Jedna na kilkanaście tysięcy osób może być dawcą szpiku! Wystarczy zarejestrować się, to tylko 15 minut waszego czasu. Jeżeli to nie pomoże Adamowi, to na pewno uratuje życie innym ludziom! Pamiętajcie! W Polsce, co godzinę, ktoś nowy choruje na białaczkę, nieznany z telewizji, ale z taką samą wolą życia. Zarejestruj się w bazie dawcy szpiku... Może pewnego dnia ten ktoś zapuka do twoich drzwi, a ty jakby nigdy nic uratujesz mu życie! Ja już się zarejestrowałam! Kolej na ciebie!" - zachęca piosenkarka.

Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | piosenkarka | dodaj | Opole | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje