Nie przeszkadzać - Marta Podulka

Nie przeszkadzać
wykonawca
Marta Podulka
wytwórnia
Sony
premiera
gatunek
Pop
1,0
Oceń
Głosy
1

O płycie

"Nie przeszkadzać" to debiutancki album Marty Podulki, finalistki czwartej edycji programu "Mam talent".

"Jestem świruską, trochę nieogarniętą wariatką" - mówi o sobie. Jej kariera jest kolejnym dowodem na to, że artystów warto szukać nie tylko wśród zwycięzców talent show. Marta w "Mam Talent" dotarła aż do trzeciego miejsca, zaśpiewała też w "X Factorze", ale to występ na festiwalu w Opolu, gdzie została wyróżniona w 2013 roku, uważa za jedno ze swoich największych osiągnięć.
Kolejnym spełnionym marzeniem jest "Nie przeszkadzać", na którym muzycznie wspiera ją m.in. doświadczony producent i kompozytor Bartłomiej Pietsch.

Na płycie "Nie przeszkadzać" Podulka pokazuje kobiecy pazur, ale przede wszystkim czaruje swoim głosem w balladach wychodzących z popu w stronę akustycznego grania czy klimatów bliskich bondowskim piosenkom. To odbicie jej muzycznej drogi przepełnionej różnymi doświadczeniami, od rockowych korzeni, którymi przesiąkła w rodzinnym Brzozowie na Podkarpaciu, przez jazzowe wychowanie jakim w domu karmił ją tata saksofonista, po rasowy pop, który prezentowała w telewizyjnych show.

Recenzja

5 listopada 2015
Ocena:
Marta Podulka mówi o sobie, że jest "świruską, trochę nieogarniętą wariatką". Tylko dlaczego w takim razie na swoim pierwszym solowym albumie każe szukać charakteru z mikroskopem?
Najlepsze tematy