Zaboli Was dwa razy
Szwedzki zespół Pain, industrialno-elektrometalowy projekt producenta i multiinstrumentalisty Petera Tagtgrena, w maju zagra dwa koncerty w Polsce.

Ekipę Tagrtgrena, znanego również jako lidera deathmetalowego Hypocrisy, wspierać będą norweska Sirenia i krakowski Cemetery Of Scream.
Jako supporty dodatkowo wystąpią zespoły Gloom of Doom z Ukrainy oraz polski Diokhan.
Grupy zaprezentują się polskiej publiczności 16 maja w Warszawie w "Progresji" oraz 17 maja w krakowskim klubie "Studio".

![Niall Horan "Dinner Party": muzyczna laurka ozdobiona gitarami [RECENZJA]](https://i.iplsc.com/000MVZKF0LX184UX-C401.webp)





![Festiwal w Opolu 2026 - dzień drugi [RELACJA NA ŻYWO]](https://i.iplsc.com/000MW1AJCF37Q4DK-C401.webp)