Reklama

UnSun na europejskiej trasie z Tristanią

Gotyckometalowy Unsun, zespół, którego trzon stanowi duet Aya (wokal) i Mauser, były gitarzysta zespołu Vader, zagra europejska trasę z Tristanią. Trasa Rubicon Tour rozpocznie się w październiku i obejmie również Polskę.

Zespół tak opowiada o przygotowaniach do wydania nowego albumu i trasy koncertowej:

Reklama

"Praca nad albumem zakończona, dostaliśmy już finalną wersję, która niebawem zostanie wysłana do tłoczni. Odbyła się też sesja zdjęciowa do nowego albumu, podczas której z grupą Hi-res Studio pracowaliśmy niemal 24 godziny non-stop. A wszystko po to by stworzyć coś mega niepowtarzalnego i zajebistego".

"Efekt końcowy był niesamowity. Sesja mocno odbiega stylistycznie od tej ostatniej, promującej 'The End Of Life' [debiutancki album UnSun z 2008 roku - przyp. red.]. Niebawem zobaczycie zespół UnSun w zupełnie nowej odsłonie, której zupełnie się nie spodziewacie, ale spodoba się wam na 100 proc.." - zapowiada Aya i Mauser.

Przypomnijmy, że skład UnSun uzupełniają Heinrich, czyli Filip Halucha (bas, m.in. Rootwater, Vesania, Masachist, Decapitated) i Wawrzyniec Dramowicz alias Vaaver (perkusja, także w Indukti).

UnSun u boku Tristanii w naszym kraju zagra 16 października w klubie Loch Ness w Krakowie.

Zobacz teledysk do utworu "Whispers"!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: UnSun

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje