Reklama

Black River: Czysty relaks

9 maja to data rozpoczęcia sesji nagraniowej drugiej płyty warszawskiego zespołu Black River, grającego wybuchową mieszankę metalu i hard rocka.

Przypomnijmy, że debiut "Black River" wydany w czerwcu 2008 roku zebrał masę pochlebnych recenzji, nominację do Fryderyka 2009 i nominację na Yach Film za klip do utworu "Silence".

Reklama

"Do studia wchodzimy już za kilka dni i planujemy, że już we wrześniu płyta powinna trafić do sklepów. Dość szybko jak na nas, ale już nie możemy się doczekać aby nowe utwory zagrać na koncertach, które planujemy właśnie w tym okresie" - relacjonuje Piotr "Kay" Wtulich, lider warszawskiej formacji.

"Odbiór debiutu dał nam dużego energetycznego kopa, także prace nad nowymi kawałkami były czystym relaksem i w zasadzie wszystko wychodziło za pierwszym strzałem, jakby z rozbiegu. Zagraliśmy trochę koncertów, trochę się ograliśmy i wspólnie złapaliśmy kierunek w jakim chcemy podążać" - dodaje gitarzysta Black River.

Roboczy tytuł drugiej płyty Black River to "Black'n'Roll". Zdaniem Kay'a oddaje w pełni charakter tego, co zespół chce nagrać.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Relaksy | 9 maja | relaks | Black River | Black

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje