Reklama

Reklama

Smolasty supportem na koncercie Nicki Minaj w Łodzi

Wokalista, autor tekstów i producent Smolasty będzie supportem przed koncertem Nicki Minaj w Łodzi 24 lutego.

Wokalista, autor tekstów i producent Smolasty będzie supportem przed koncertem Nicki Minaj w Łodzi 24 lutego.
Smolasty wystąpi przed Nicki Minaj /Marcin Bruniecki /Reporter

Przypomnijmy, że Nicki Minaj do Polski przyjeżdża w ramach światowej trasy koncertowej, promującej jej album "Queen" z sierpnia 2018 roku. Oprócz niej w Atlas Arenie w Łodzi zobaczmy również rapera Juice WRLD.

Organizator koncertu - Prestige MJM - ogłosił, że supportem dla zagranicznych gwiazd będzie idol nastolatek Smolasty.

Smolasty, czyli Norbert Smoliński to producent, wokalista, autor tekstów oraz raper. Szerszej publiczności dał się poznać jako współproducent płyty Kaza Bałagane "LOT022". Na swoim koncie ma EP-ki "Byłem, jestem, będę" oraz mixtape'y "Mr Hennesy" i "Los". Smolasty był też uczestnikiem piątej edycji Młodych Wilków.

Reklama

7 września 2018 ukazał się jego debiutancki album "Fake Love", wyprodukowany przez duet MIYO, który promują single "Uzależniony", "Fake Love" (posłuchaj!), "Do końca" (sprawdź!) oraz "Antidotum" (posłuchaj!).

Sprawdź tekst utworu "Uzależniony" w serwisie Teksciory.pl!

"Nicki Minaj to światowa supergwiazda. Pierwszy raz usłyszałem ją w czasach 'Pink Friday' i już wtedy wiedziałem, że zrobi wielką karierę. Zagrać przed nią to duże wyróżnienie, ale też duża odpowiedzialność. Jeszcze nie wiem, które z moich numerów wybiorę, żeby rozgrzać publiczność, ale mogę obiecać jedno: kiedy Nicki wejdzie na scenę zobaczy, że nikt od Tokio po Nowy Jork nie ma takiej energii jak polscy fani" - zapowiedział Smolasty.

Sprawdź tekst utworu "Ganja Burn" w serwisie Teksciory.pl!

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Good Form" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL