Reklama

Orange Warsaw Festival 2020 odwołany. Jest komunikat organizatorów

Orange Warsaw Festival w tym roku nie dojdzie do skutku. Z powodu pandemii koronawirusa organizatorzy zostali zmuszeni odwołać imprezę i zaprosić fanów na przyszły rok. Ogłoszono też pierwszego wykonawcę przełożonej edycji.

Orange Warsaw Festival 2020 został odwołany

Przypomnijmy, że w Polsce obowiązuje stan epidemii, a do odwołania wprowadzony został zakaz imprez masowych na terenie całego kraju.

Reklama

Taka sytuacja zmusza kolejnych organizatorów do odwoływania lub przekładania swoich imprez. Tym razem trudną decyzję musieli podjąć twórcy Orange Warsaw Festival. Wydarzenie, które miała odbyć się w dniach 3-4 czerwca, nie dojdzie do skutku. 

"Rzeczywistość ostatnich tygodni okazała się bezwzględna. W obliczu sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, a także na podstawie obowiązujących decyzji administracyjnych władz, 13. edycja festiwalu odbędzie się w nowym terminie. Z ogromnym smutkiem i ciężkim sercem informujemy, że 2020 to będzie rok bez OWF, jednak jesteśmy przekonani, że bezpieczeństwo uczestników festiwalu, a także wszystkich pracowników i artystów jest najważniejsze - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Orange Warsaw Festival 2021 odbędzie się w dniach 5-6 czerwca. Organizatorzy zapowiedzieli, że line-up imprezy ma w większości nie ulec zmianie. Obiecano też kilku nowych artystów.

Na razie potwierdzono, że w 2012 roku w Warszawie zobaczymy skład Brockhampton, który jako pierwszy odwołał letnią trasę koncertową.

W tym roku na OWF mieli wystąpić również: Camila Cabello, Young Thug, Tyler, The Creator i 5 Seconds of Summer.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Orange Warsaw Festival 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje