Reklama

Open'er Festival 2020: Taylor Swift pierwszą headlinerką

Jest zarówno ikoną, jak i jedną z najbardziej wpływowych współczesnych artystek na świecie. Taylor Swift została pierwszą headlinerką Open'er Festival 2020. Gwiazda wystąpi w Gdyni 3 lipca i będzie promowała swój najnowszy album "Lover".

Taylor Swift wystąpi podczas Open'er Festival 2020

Organizatorzy jednego z największych polskich festiwali - Open'er Festival - ogłosili pierwszą headlinerkę kolejnej edycji wydarzenia. Będzie nią Taylor Swift, która wystąpi w Gdyni 3 lipca 2020 roku.

Reklama

Swift jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Wokalistka po raz pierwszy wystąpi w Polsce, gdzie zaprezentuje m.in. muzykę z najnowszego albumu "Lover".

Wydana 23 sierpnia płyta bije rekordy popularności, a takie przeboje jak "ME!", "You Need To Calm Down" oraz "Lover" niezmiennie goszczą na szczytach list przebojów.

Na wydawnictwie znalazło się aż 18 utworów, a każdy z nich jest osobistym zapisem z życia gwiazdy. "Gdy czytacie moje teksty, to jakbyście czytali mój pamiętnik" - zapewnia wokalistka.

Swift już przed wydaniem albumu "Lover" znalazła się na szczycie listy najlepiej zarabiających gwiazd według magazynu "Forbes". Po premierze jej pozycja umocniła się jeszcze bardziej.

Open'er Festival 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca 2020 roku w Gdyni. Będzie to jego 19. edycja.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift | Open'er Festival

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje