Reklama

OFF Club 2020: Wyjątkowi artyści w niezwykłych miejscach Katowic

Nowa formuła cyklu koncertowego OFF Club na nowe czasy -dla ściśle ograniczonej liczby widzów i online. Sprawdź, gdzie i kiedy odbędą się wydarzenia.

Coals wystąpią w ramach OFF Club 2020

Artur Rojek, Coals, Trupa Trupa, Zamilska, Piernikowski oraz Piotr "Pianohooligan" Orzechowski i Kuba Więcek zagrają pod czterema szczególnymi katowickimi adresami - w Domu Kilara, Kościele Ewangelicko-Augsburskim, Liceum im. A. Mickiewicza i Walcowni Cynku.

Reklama

Festiwale często odbywają się w miastach, ale wymagają zwykle od fanów znalezienia się w jednym określonym miejscu i czasie. Nowa formuła OFF Clubu zakłada odwrócenie tej zasady - muzyka podróżuje przez miasto, pojawia się w nowych kontekstach, zagląda w kąty, w których mieszka historia.

Przestrzeń Katowic i jej atrybuty dopowiadają do dźwięków swoją własną opowieść. Czy będzie to postindustrialna Walcownia Cynku z 1903 roku, czy Dom Kilara pod którego sklepieniami wciąż błądzą echa nut z partytur Mistrza, czy ujmujący powagą Kościół Ewangelicko-Augsburski czy wreszcie III Liceum im. Adama Mickiewicza, szkoła z duszą - wszystkie te miejsca akompaniować będą zaproszonym artystom. Nigdzie indziej ich muzyka nie zabrzmi tak samo.

Program OFF Club 2020 przedstawia się następująco:


1 grudnia - Zamilska, Kościół Ewangelicko-Augsburski
8 grudnia - Coals, Kościół Ewangelicko-Augsburski
15 grudnia - Trupa Trupa, Walcownia Cynku - Muzeum Hutnictwa Cynku.

Styczeń 2021:

Piernikowski - Walcownia Cynku - Muzeum Hutnictwa Cynku
Piotr Orzechowski i Kuba Więcek - Dom Wojciecha Kilara
Artur Rojek - III Liceum im. Adama Mickiewicza.

Zobacz koncert Zamilskiej:INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: OFF Festival | OFF Club 2020 | Coals | Artur Rojek | Zamilska | Trupa Trupa | Piernikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama