Reklama

Martin Garrix, Kodaline i Years & Years na Orange Warsaw Festival 2017

Do składu Orange Warsaw Festival 2017 dołączyli kolejni wykonawcy. Pierwszego dnia imprezy zobaczymy Martina Garrixa oraz zespoły Kodaline i Years & Years.

Olly Alexander wraz z kolegami z Years & Years w 2017 wystąpi na OWF

Martin Garrix nie skończył jeszcze 21 lat, a już uważany jest za jednego z najpopularniejszych DJ-ów na świecie. Jego pierwszym hitem był utwór "Animals", który na Youtube zdobył prawie miliard wyświetleń, podbił listy przebojów na całym świecie i przyczynił się do rozpracowania jego osoby.

Reklama

W 2016 roku został uznany najlepszym DJ-em przez prestiżowy "DJ’s Magazine". Garrix trafił również na listę najlepiej zarabiających twórców muzyki elektronicznej "Forbesa". Producent w listopadzie 2016 roku pojawił się na jednym koncercie w Polsce (wystąpił w Tauron Kraków Arena).

Na kolejny koncert w Polsce ostrzą sobie zęby fani Years & Years. Grupa podbiła Wyspy albumem "Communion" z 2015 roku, a na ich koncert na Open'erze przyszły ogromne tłumy. Na OWF formacja zaprezentuje również swój najnowszy przebój "Meteorite" z filmu "Bridget Jones 3".

Sprawdź tekst "Desire" w serwisie Teksciory.pl!

W 2015 roku na Open'er Festival pojawili się również muzycy z grupy Kodaline. W tym czasie formacja promowała drugi album studyjny "Coming Up For Air". Obecnie zespół pracuje nad nową muzyką.

Orange Warsaw Festival odbędzie się w tym roku w dniach 2 - 3 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Do tej pory ogłoszono, że w Warszawie pojawią się Imagine Dragons, Justice oraz Kings of Leon.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Years & Years | Kodaline | Martin Garrix | Orange Warsaw

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje