Reklama

​Magiczne Zakończenie Wakacji. Co będzie się działo?

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji, który odbędzie się w Kielcach po raz drugi, to kabaretowe i muzyczne podsumowanie roku. Publiczność w Kadzielni oraz na żywo przed telewizorami będzie miała okazję bawić się do największych hitów kabaretowych i przebojów, które zawładnęły stacjami radiowymi latem 2017 roku. Sprawdźcie program imprezy, która odbędzie się w dniach 25-27 sierpnia.

Natalia Szroeder wystąpi podczas Magicznego Zakończenia Wakacji

Świętokrzyska Gala Kabaretowa

Pierwszego dnia na festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji widzowie zobaczą najlepsze polskie kabarety. Już po raz piąty wraz ze zbliżającym się końcem wakacji organizatorzy chcą zaprosić na wyjątkowe widowisko, które w odpowiedni sposób podsumuje miniony sezon. Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2017 wpisała się już na stałe w kalendarz letnich telewizyjnych kabaretonów. Ponownie w pięknej scenerii Amfiteatru Kadzielnia przedstawione zostaną największe, kabaretowe hity lata 2017 oraz specjalnie przygotowane na tę okazje premierowe skecze.

Reklama

Wystąpią: Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Formacja Chatelet, Kabaret Młodych Panów, Andrzej Grabowski, Kabaret K2, Kabaret pod Wyrwigroszem, Łowcy.B.

Galę poprowadzi Kabaret Skeczów Męczących z gościnnym udziałem Moniki Dryl

Rockowy Sabat

Drugi dzień festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji to zupełnie nowa propozycja w ramach weekendu w Kielcach. Rockowy Sabat to koncert dla tych, którzy chcą przypomnieć sobie klimat polskiego i zagranicznego rocka lat 90. Wielkie nieprzemijające przeboje rozbrzmiewać będą w kieleckiej Kadzielni 26 sierpnia. Koncert zostanie wyemitowany na żywo w telewizji Super Polsat.

W koncercie udział wezmą: De Mono, Oddział Zamknięty, Formacja Nieżywych Schabuff, Mr. Zoob, Rezerwat, Wanda i Banda, Golden Life, Big Day, Mariusz Dyba, OMD, Sunrise Avenue oraz Mistrz Magii Marcin Muszyński.

Koncert poprowadzą Agnieszka Hyży i Maciej Dowbor oraz Iza Dąbrowska i Mikołaj Cieślak.

Przebój Lata RMF FM i Polsatu

Trzeciego dnia Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji widzowie zobaczą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej w konkursie na przebój lata. Przygotowana jest również niespodzianka - wystąpią gwiazdy z zagranicy.

W konkursie wystąpią: Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Anna Wyszkoni, Kayah, Natalia Szroeder, Gromee, C-Bool, Margaret, Mateusz Ziółko, Karolina Artymowicz

W Koncercie weźmie również udział zwyciężczyni plebiscytu Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2016, czyli Sylwia Grzeszczak.

Sprawdź tekst utworu "Tamta dziewczyna" w serwisie Teksciory.pl!

Gwiazdami wieczoru będą Agnieszka Chylińska oraz Filatov & Karas.

Koncert poprowadzą Paulina Sykut - Jeżyna i Darek Maciborek oraz Kabaret Nowaki.

Bilety na wydarzenie dostępne są pod tym adresem. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie festiwalu.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje