Reklama

Kasia Moś: Pierwszy koncert po Eurowizji

1 czerwca w Klubie Progresja w Warszawie odbędzie się klubowy koncert Kasi Moś - jej pierwszy po występie na tegorocznej Eurowizji, na której w finale ostatecznie zajęła 22. miejsce, piąte od końca.

Kasia Moś w finale Eurowizji 2017

Kasia Moś na przekór notowaniom bukmacherów awansowała do finału Eurowizji z dziewiątego miejsca w półfinale (na 10 gwarantujących występ w finale). Ostatecznie Polka w Kijowie z piosenką "Flashlight" uplasowała się na 22. pozycji.

Reklama

Mimo pozytywnych ocen jej występu przez internautów, Polka nie zachwyciła telewidzów oraz jurorów, zdobywając tylko 64 punkty (23 od jury, 41 od widzów z Europy). Ten wynik w kraju przyjęto jako rozczarowanie, szczególnie po 8. lokacie Michała Szpaka w ubiegłym roku.

1 czerwca w Progresji w Warszawie Kasia Moś zaśpiewa dla "wszystkich, którzy nie tylko wspierali ją podczas Eurowizji, ale też od lat kibicują jej karierze", jak czytamy w zapowiedzi.

W programie pojawią się utwory z debiutanckiej płyty "Inspination" z października 2015 r., kilka nowych piosenek, a także eurowizyjny numer "Flashlight".

Przypomnijmy, że to właśnie ten utwór zapowiada przygotowywany drugi album, który ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Sprawdź tekst piosenki "Flashlight" w serwisie Teksciory.pl!

Na scenie 30-letnią wokalistkę wspierać będą: brat Kasi, Mateusz Moś (skrzypce, wokal), Mateusz Kołakowski (instrumenty klawiszowe), Tomasz Mądzielewski (perkusja) i Maciej Magnuski (bas, moog).

Przypomnijmy, że tegoroczną Eurowizję wygrał Portugalczyk Salvador Sobral z piosenką "Amar Pelos Dois", zdobywając 758 punktów (376 od widzów, 382 od jurorów).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Moś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje