Reklama

Reklama

Ariana Grande: Koncert w Polsce w 2019 r. [DATA, MIEJSCE, BILETY]

W ramach trasy koncertowej "Sweetener World Tour" Ariana Grande 9 września 2019 r. zaśpiewa w Tauron Arenie Kraków. Będzie to jej pierwszy występ w Polsce.

Ariana Grande ogłosiła swój pierwszy koncert w Polsce

Tournee Ariany Grande rozpocznie się w marcu 2019 r. od koncertów w Ameryce Północnej.

W sierpniu 2019 r. amerykańska wokalistka zawita do Europy. Europejska część trasy "Sweetener World Tour" rozpocznie się koncertem w Londynie.

Pierwszy występ w Polsce odbędzie się 9 września 2019 rokuTauron Arenie Kraków.

Podczas trasy Grande będzie promować materiał zarówno z albumu  "Sweetener", jak i płyty "Thank U, Next", która czeka na swoją premierę.

Przypomnijmy, że w 2017 roku wokalistka była zmuszona odwołać dwa koncerty w Polsce, które miały odbyć się w Łodzi. Jej trasę "Dangerous Woman Tour" przerwał zamach w Manchesterze, do którego doszło tuż po koncercie piosenkarki w tamtejszej Manchester Arena. W wyniku ataku terrorystycznego zginęły 23 osoby - w dużej mierze młode fanki artystki.

Reklama

Pomimo trudnych doświadczeń Ariana Grande nie zamierza zwalniać tempa. W sierpniu tego roku ukazał się jej album "Sweetener", który był promowany takimi przebojami jak "No Tears Left to Cry" czy "God Is a Woman". Na początku listopada natomiast ukazał się utwór "Thank U, Next", który jest zapowiedzią kolejnej płyty piosenkarki. Ta miała ukazać się jeszcze w 2018 roku, jednak najprawdopodobniej materiał ujrzy światło dzienne dopiero na początku przyszłego roku.

Singel "Thank U, Next", który promuje album o tym samym tytule, to utwór, w którym Grande spowiada się ze wszystkich swoich dotychczasowych medialnych związków. Klip do "Thank U, Next", który ukazał się 30 listopada 2018 roku, okazał się hitem wszech czasów YouTube’a. Teledysk został opublikowany za pośrednictwem od niedawna dostępnej w serwisie opcji premiery i pobił wszelkie rekordy.

W tym samym czasie podczas premiery klip oglądało około 829 tysięcy osób, które dodały 516 tysięcy komentarzy. To spowodowało tak duże obciążenie, że wiadomości użytkowników były publikowane z opóźnieniem.

"Ariana, twój nowy teledysk jest tak dobry, że rozsadził internet (a przynajmniej trochę opóźnił publikację komentarzy)" - napisał zespół YouTube na Twitterze, nie kryjąc podziwu dla piosenkarki.

Niedługo później padł kolejny rekord - "Thank U, Next" stał się najczęściej odtwarzanym w ciągu pierwszej doby od premiery klipem muzycznym na YouTube. Przez pierwsze 24 godziny od debiutu w serwisie teledysk odtworzono 55,4 miliona razy.

Wokalistka ujawniła jeszcze nowy utwór "Imagine".

"Duża część tego albumu opłakuje nieudane, ale ważne, piękne relacje w moim życiu (a także celebruje wzrost / odkrywanie nowej niezależności)" - napisała Ariana Grande na Twitterze.

"Ale dla tych z was, którzy pytają o 'Imagine': powiedziałabym, że jeśli 'Thank U, Next' = akceptacja... 'Imagine'" = zaprzeczenie. Mam nadzieję, że to ma sens" - dodała jeszcze wokalistka. 

Posłuchaj utworu "Imagine":

Sprawdź słowa piosenki "Imagine" w serwisie Teksciory.pl

Amerykanka w przeciągu ostatnich paru lat przeszła przez sporo traumatycznych wydarzeń - zaczynając od śmierci ukochanego dziadka, a kończąc na zamachu podczas jej koncertu w Manchesterze. 7 września, z powodu przedawkowania narkotyków, zmarł Mac Miller, z którym Ariana Grande spotykała się od sierpnia 2016 roku do maja 2018 roku. Informacja ta była dla wokalistki ogromnym ciosem. Dodatkowo po śmierci rapera na Arianę spadła fala hejtu od fanów obwiniających ją o to, co się stało.


INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ariana Grande | koncert w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy