Reklama

Iggy Azalea: Dostawca pizzy ujawnił jej numer?

Australijska gwiazda oskarżyła dostawcę pizzy o ujawnienie jej numeru telefonu.

Cała sprawę nagłośniła sama Azalea, która 8 lutego skrytykowała na Twitterze restaurację "Papa John":

Reklama

"Pizza Papy Johna była moją ulubioną, ale kierowcy dostarczający jedzenie rozdają twój prywatny numer członkom swojej rodziny" - napisała raperka.

Artystka zorientowała się o nieuczciwym kierowcy w momencie, gdy zaczęła otrzymywać SMS-y i połączenia od nieznanych numerów. Te najbardziej obraźliwe i prześmiewcze umieszczała na bieżąco na Twitterze. Azalea poprosiła restaurację o zdjęcia pracowników, aby ustalić, który z nich jest odpowiedzialny za wyciek numeru.

W odpowiedzi dowiedziała się, że "Papa John" nie może tego zrobić... ze względu na ochronę ich prywatności. Na taką wiadomość Azalea zareagowała natychmiastowo:

"A więc chronicie prywatność swoich pracowników. Szkoda tylko, że nie robicie tego samego z prywatnością waszych klientów" - ripostowała naTwitterze. Ponadto, Australijka zapowiedziała, że w przypadku braku porozumienia, sprawa zostanie skierowana do sądu.

To kolejny spór na portalach społecznościowych, w który wdała się Azalea w ostatnim czasie. Od końca 2014 roku raperka pokłóciła się m.in. z Azaelią Banks, Snoop Doggiem oraz firmą produkującą buty.

Mentor artystki, raper T.I., w jednym z wywiadów stwierdził, że Australijka powinna mniej przesiadywać na Twitterze, a bardziej skupić się na muzyce i w taki sposób prezentować światu swoje talenty.

Iggy Azalea do tej pory wydała album "The New Classic", który ukazał się w kwietniu 2014 roku.

Zobacz również:

Największe konflikty w muzyce w 2014

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Iggy Azalea

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje