Reklama

Reklama

Snoop Dogg: Kobiece duety

Snoop Dogg (który 20 października obchodzi 45. urodziny) znany jest ze swojego zamiłowania do kobiet. W sporej liczbie jego klipów możemy zobaczyć skąpo ubrane modelki i tancerki. W trakcie swojej kariery raper wchodził też kilkukrotnie we współpracę z wokalistkami. Poniżej znajdziecie kilka przykładów.

Snoop Dogg i Katy Perry - "California Gurls"

Numer "California Gurls" znalazł się na trzecim albumie Katy Perry "Teenage Dream". Piosenka wyprodukowana przez Dr. Luke'a i Maxa Martina została wzbogacona zwrotką Snoop Dogga. Gwiazda przyznała, że zanim zdecydowała się na Dogga, szukała rapera do piosenki na Wikipedii pod hasłem "West Coast artists". Miesiąc po premierze singla zaprezentowano teledysk, w którym oprócz Perry (pojawiła się w nim nago, czym wzbudziła sporo kontrowersji), wystąpił także Snoop Dogg (wcielił się w postać "Sugar Daddy'ego").

Snoop Lion i Miley Cyrus - "Ashtrays and Heartbreaks"

W 2012 roku Snoop Dogg zapowiedział wielką przemianę w swoim życiu. Raper chciał spokornieć i pokazać się z zupełnie innej strony. W tym czasie zainteresował się również rastafarianizmem. Efekt? W 2013 roku światło dziennie ujrzała płyta "Reincarnated", wydana pod pseudonimem Snoop Lion. Do współpracy zaprosił m.in. Miley Cyrus, która stworzył z nim singel "Ashtrays and Heartbreaks". Pierwszego dnia od publikacji przesłuchano go milion razy.

Reklama

Snoop Lion i Rita Ora - "Torn Apart"

Na albumie znalazł się również wspólny utwór z brytyjską wokalistką Ritą Orą.

Snoop Dogg i The Pussycat Dolls - "Buttons"

Snoop i dziewczyny z girlsbandu poznali się w 2005 roku na Radio Music Awards, gdzie wokalistki wykonały nową wersję "Santa Baby", a raper był przebrany za świętego Mikołaja. Wspólny numer artystów okazał się tylko kwestią czasu. The Pussycat Dolls zaprosiły Dogga do współpracy przy singlu "Buttons". Utwór okazał się hitem, a teledysk był nominowany do nagród MTV VMA.

Snoop Dogg i Kelly Rowland - "Ghetto"

Wspólny utwór z raperem nagrała również Kelly Rowland. "Ghetto" to singel pochodzący z drugiego albumu wokalistki "Ms. Kelly". "Numer jest o poszukiwaniu złych chłopców przez złe dziewczęta" - opisała go Rowland, dodając, że współpraca ze Snoop Doggiem była jej marzeniem.

Snoop Dogg i LiLana - "Dime Piece"

Snoop Dogg znany jest z przyjmowania zaskakujących propozycji. Do taki można zaliczyć m.in. współpracę z bułgarską wokalistką LiLaną przy utworze "Dime Piece".

Snoop Dogg i Iza Lach - "No Ordinary Affair"

W 2012 roku Iza Lach podpisała ze słynnym raperem kontrakt na pięć albumów. Snoop od pewnego czasu był zafascynowany talentem Izy (wygrała konkurs na remiks utworu "Set If Off"). Na potrzeby nagrań do klipu "No Ordinary Affair" raper przyjechał nawet do Łodzi. Snoop Dogg współpracował z Izą przy płytach "Off The Wire", "Good Friday" oraz "Flower In The Jungle".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL