Reklama

Reklama

Jennifer Lopez, Britney Spears i inne. Zbyt seksowne występy

Które gwiazdy musiały przyjąć krytykę z powodu zbyt seksownych występów, a które musiały z tego powodu odwołać koncert? O tym dowiecie się z poniższego zestawienia.

Latynoska gwiazda wystąpiła pod koniec maja 2015 roku na Mawazine Rabat Festival (Maroko), wzbudzając liczne kontrowersje swoim skąpym ubiorem. Wokalistka, według wielu opinii, pokazała zbyt wiele, zwłaszcza, że występowała w kraju muzułmańskim.

Kontrowersje wzbudził również fakt, że publiczna telewizja zdecydowała się na transmisję jej koncertu, co przez lokalnych polityków zostało odebrane jako skandal.

Selena Gomez  

Selena Gomez wystąpiła na Stadionie Malawati w Malezji 25 lipca. Jej koncert oprotestowali członkowie młodzieżówki Panmalezyjskiej Partii Islamskiej (PAS), gdyż byli przekonani, że wokalistka swoim występem i prowokacyjnym ubiorem sprowadzała młodych muzułmanów na złą drogę.

Reklama

"Prezencja urodzonej w Stanach wokalistki, która jest dodatkowo synonimem seksu, może zniszczyć powagę świętego miesiąca Shawwal, obchodzonego bardzo poważnie. Daleko mu do hedonistycznej kultury młodzieży" - czytamy w oświadczeniu.

Ciara

W styczniu 2016 roku Ciara zaśpiewała amerykański hymn na stadionie Phoenix w Glendale (Arizona). Tam odbył się mecz akademickich mistrzostw USA w collage footballu, pomiędzy Alabama Crimson Tide a Clemson Tigers (zakończył się wynikiem 45-40), który decydował o tytule. Najwięcej emocji wzbudziła jednak właśnie Ciara, przede wszystkim za sprawą seksownego stroju, który więcej odsłaniał, niż zasłaniał.

"Droga Ciaro. Wyglądasz olśniewająco. Ale to mecz o mistrzostwo ligi akademickiej. Dzieci patrzą. Zakryj się" - napisał Bonnie Bernstein, reporter sportowej stacji ESPN.

Lady Gaga

W 2012 roku Lady Gaga musiała odwołać wyprzedany koncert w Indonezji. Tamtejsza policja nie wyraziła zgody na występ gwiazdy. Powód? Imprezę oprotestowały organizacje islamskie, według których Gaga demoralizowała młodzież. Pojawiły się również groźby użycia siły. Służby porządkowe podjęły więc swoją decyzję w obawie o bezpieczeństwo wokalistki i jej fanów.

W 2009 roku pod ostrzałem znalazła się Britney Spears. Jej koncert w Pittsburghu w ramach trasy "Circus" stał się tematem gorących dyskusji wśród rodziców. Grupa matek protestowała przeciwko zbyt seksownym choreografiom wokalistki , które w połączeniu z odważnymi tekstami Spears, tworzyły erotyczne widowisko.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje