Reklama

Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały – październik 2016

Co chodziło po głowie gwiazdom muzyki w październiku? Oto nasze zestawienie!

"Być może uda się wystartować w polskich preselekcjach na Eurowizji, to jest taki news. Trzymajcie kciuki, żeby się udało, bo naprawdę piosenka jest tak dobra, że chciałabym zawalczyć" - Gosia Andrzejewicz o możliwym starcie w krajowych preselekcjach do Eurowizji 2017 dla agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

"Więcej o tym szczęśliwym dniu nie opowiadam, jest to moja chwila i chcę ją zachować dla siebie. Chciałam powiedzieć, że jestem szczęśliwa, jestem mężatka i jest mi dobrze" - Anita Lipnicka o swoim tajemniczym ślubie w programie "Dzień Dobry TVN".

Reklama

"To historia o aborcji. I o uczuciach. O wpadce. Trafiła się ludziom dorosłym, rodzicom dwójki dzieci, którzy już mają jakąś wizję swojego życia. (...) Nie chcą teraz niczego zmieniać, zaczynać od początku" - Natalia Przybysz w "Wysokich Obcasach" o piosence "Przez sen", która opowiada o tym, jak dokonała aborcji.

"Zanim odszedł, to było bardzo, bardzo trudne dla nas wszystkich. Szczególnie dla mnie i dla moich dzieci, żeby patrzeć, jak mężczyzna mojego życia umiera z każdym dniem. I kiedy odszedł, to była dla mnie pewnego rodzaju ulga, że mężczyzna, którego kochałam, jedyny mężczyzna, którego całowałam i jedyny mężczyzna, którego kochałam, zakończył cierpienie. Tak. Nigdy nie całowałam innego mężczyzny w moim życiu" - Celine Dion o śmierci swojego męża, Rene Angeilila, dla stacji CBS.

"Jak Kim Kardashian opublikowała nagie zdjęcie, Sharon Osbourne to chwaliła, a moi fani zaatakowali ją za bycie taką hipokrytką. Więc to nie było kiczowate i sprośne, kiedy zrobiła to biała kobieta, ale było, kiedy zrobiła to czarna kobieta? To całkiem żałosne i smutne, ale to moja rzeczywistość, przyzwyczaiłam się" - Nicki Minaj o hipokryzji Sharon Osbourne, która nazwała jej klip "Anaconda" tanim porno.

"Całe moje życie nie potrafiłam zrozumieć własnej płci i orientacji seksualnej. Nienawidzę słowa 'biseksualna', ponieważ w ten sposób wsadzają cię w ramy. Nie myślę nawet o tym, czy jestem chłopcem czy dziewczyną. Przejrzałam na oczy dopiero w piątej lub szóstej klasie. Mój pierwszy związek był z dziewczyną. Dorastałam w bardzo religijnej rodzinie na południu USA. Wszechświat zawsze dawał mi siłę i wiedziałam, że wszystko będzie ok. Nawet teraz, gdy moi rodzice tego nie rozumieją, wiem, że kiedyś to pojmą" - Miley Cyrus o swojej orientacji oraz o tym, jak odbierają to jej rodzice.

"Jeszcze jedno, zanim zaproszę na scenę tego geniusza komedii. Jeżeli zagłosujecie na Hillary Clinton to 'zrobię wam dobrze', a mam odpowiednie umiejętności. Nie jestem głupkiem i narzędziem. Mam czas, będę nawiązywać kontakt wzrokowy i połykać" - Madonna przed występem Amy Schumer o tym, co zrobi, gdy publiczność zagłosuje na jej faworytkę.

"Mam trochę pracy do zrobienia. Zatroszczcie się o biznes. Jestem gotowy, by umrzeć. Mam nadzieję, że nie jest to zbyt niewygodne" - Leonard Cohen o śmierci w rozmowie z "The New Yorker". Niedługo później wokalista precyzował swoją wypowiedź i tłumaczył, że chce dożyć 120 lat.

"Otrzymuję najlepszą opiekę medyczną i wszyscy jesteśmy optymistycznie nastawieni. Będę z tym walczył, tak jak walczyłem z wieloma przeszkodami w moim życiu" - Charles Bradley w specjalnym oświadczeniu na temat swojej choroby. U artysty wykryto raka żołądka.

"Wpadłem w depresję, ponieważ kochałem bardzo to, że byliśmy razem. Nie chciałem, by moi rodzice się rozstawali. Nie potrafiłem sobie z tym poradzić i nie mogłem o tym myśleć. Musiałem to jakoś zablokować. Zacząłem więc pić i wpadłem w tarapaty. Przy okazji zacząłem tracić pieniądze i zbankrutowałem" - Aaron Carter w programie Oprah Winfrey "Where Are They Now" o tym, jak rozwód jego rodziców doprowadził go do bankructwa i uzależnień.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama