Reklama

Bjork wyda album koncertowy

Islandzka wokalistka Bjork ma zamiar wydać album koncertowy. Będzie to zapis jednego z dwóch akustycznych występów w towarzystwie kwartetu smyczkowego the Brodsky Quartet, które odbyły się w grudniu zeszłego roku w Londynie.

Rzecznik piosenkarki powiedział, że decyzja o wydaniu albumu została podjęta zaledwie parę dni temu. Stwierdził: "Nie wiadomo jeszcze, kiedy album się ukaże, ani jakie utwory na niego trafią. Raczej powinno się to stać w tym roku, ale o wszelkich szczegółach będziemy mogli rozmawiać za jakiś czas".

Rzecznik Bjork zaprzeczył także, jakoby jej duet z Thomem Yorkem, wokalistą grupy Radiohead, miał ukazać się na singlu. Jak na razie piosenka będzie dostępna wyłącznie na płycie ze ścieżką filmową do filmu "Tańcząc w ciemności" Larsa von Tiera.

Reklama

W ostatnim czasie pojawia się także coraz więcej plotek mówiących, że w Internecie zamieszczona zostanie piosenka "It's Not Up To You", zaśpiewana przez Bjork w duecie z grupą Gus Gus. Jednak przedstawiciele obu stron nie potwierdzają na razie tej informacji.

Sama wokalistka przebywa obecnie w Hiszpanii, gdzie pracuje w jednym ze studiów nagraniowych nad nowym materiałem.

New Musical Express
Dowiedz się więcej na temat: Björk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy