Reklama

Reklama

Ach, te wakacje!

Formacja Sztajemka to rozrywkowy projekt tworzony przez muzyków znanych z nowohuckiej formacji WU-HAE. - Gramy pieśni lekkie, łatwe i przyjemne - mówią członkowie Sztajemki. Jedną z nich jest "Ach, te wakacje!", do której klip możecie oglądać tylko w INTERIA.PL.

Sztajemkę tworzą: Bolo Tajger (wokal - "wśród wielu jego niewątpliwych zalet nie sposób było by pominąć faktu, że flaszkę z gwinta robi na trzy łyki"), Romek "Uśtarira" Zicher (gitara - "dbający o sylwetkę, kulturalny, ciekawy świata młody rencista"), Landryna (bas - "pracuje w Biedronce w charakterze kasjerki, namiętnie ogląda Modę na sukces") i Kitajec (klawisze - "Ruski. Z nostalgią wspomina czasy świetności Imperium Sowieckiego. Chwali się, że był na wojnie w Afganistanie").

Do ekipy dołączyli: Mumin vel Megii ("magister z papierami, ewenement w towarzystwie. zwolniony z UJ, nie mówi dlaczego"), Bulgot ("dożywotnio zdyskwalifikowany za handel meczami w III lidze siatkówki mężczyzn") i Anggi ("zawodowo zajmuje się wydawaniem pieniędzy na zakupach").

Reklama

Bolo Tajger zauważa, że jest coraz ciężej - "na paczkę Mocnych trzeba dwie reklamówki puszek. Zdrowie już nie to. Ciężko wypić dziś tyle piwa, nawet we dwóch".

Dlatego nowohucka ekipa postanowiła nie przejmować się kryzysem, lecz przygotować do zbliżających się wakacji.

- No pamiętam, pamiętam takie jedne wakacje, co to nawet żeśmy kamerowali ten wyjazd. Bardzo zresztą udany, bo na wakacjach przygoda czai się na każdym kroku - twierdzi Bolo Tajger.

Odpowiedź na to, co się stało na tym pamiętnym wyjeździe znajdziecie w teledysku Sztajemki "Ach, te wakacje!" (zobacz klip).

A jak Sztajemka bawi się w czasach kryzysu można będzie zobaczyć i usłyszeć w piątek, 12 czerwca na "Nocy Teatrów" w Łaźni Nowej w Nowej Hucie. Początek ok. godz. 20.

Posłuchaj Sztajemki w serwisie Muzzo.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy