Reklama

"Oddaję fanom kawałek siebie"

Nie sprawia ci to żadnych problemów?

Reklama

Oczywiście, że nie. To niemożliwe.

Czy twoja rodzina jest z tobą podczas tras koncertowych?

Jeździli ze mną po Europie, mój syn towarzyszył mi też w Australii i w Południowej Afryce. W przyszłym roku idzie do szkoły, więc z podróżowaniem będzie trochę trudniej.

Z marketingowego punktu widzenia posiadanie żony i dzieci nie jest chyba najlepsze. A może się mylę?

Absolutnie się mylisz. Nie jestem tego typu artystą, który musiałby się czymś takim przejmować. Kiedy byłem w boysbandzie, to co innego. Teraz nie sądzę, aby którykolwiek z fanów kupujących moje płyty zaprzątał sobie głowę tym, czy jestem żonaty, czy nie. Ludzie, którzy dziś kupują moje płyty, robią to, bo podoba im się muzyka. Tak właśnie powinno być.

Powiedz, co najbardziej cię denerwuje?

Nieprzyjemni, aroganccy ludzie, tacy, którzy robią z mojego prywatnego życia temat dla prasy, wchodzą bez pozwolenia do mojego osobistego świata.

Jaki jest twój ideał kobiety?

Moja żona. On mnie rozumie, daje mi powód, abym robił to, co robię i jednocześnie daje mi dużo swobody. Niełatwo jest znaleźć kogoś takiego.

Masz dwoje dzieci?

Tak, mam dwójkę cudownych dzieci - Jacka i Marie w wieku 4 i 2 lat.

Czym się interesujesz poza muzyką?

Motocyklami i samochodami - to jest moje największe hobby, nie licząc muzyki. Mogę o tym gadać bez przerwy, cały czas chodzę oglądać nowe motory i samochody.

Ile masz samochodów?

Pięć. I trzy motocykle.

Jakie marki?

Mam BMW Z8 z limitowanej serii, Bentleya GT Continental - sportowy samochód, który dopiero trafia do sklepów. Poza tym Range Rovera, Mercedesa SL i trzy Harley?e Davidsony.

Bierzesz udział w jakichś rajdach?

Nie, po prostu jeżdżę sobie nimi, dbam o nie, wyposażam je.

Chciałbym cię zapytać o twoje preferencje. To będą krótkie pytania.

OK.

Co wolisz: ambicję czy bycie cool?

Nikt nie powinien starać się być cool - albo taki jesteś, albo nie. Ja w każdym razie się nie staram. Wiem, że taki jestem, choć nie wiem, co na ten temat sądzi prasa. Co do ambicji - jestem ambitną osobą, ale najważniejsza jest miłość do muzyki.

import rozrywka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje