Reklama

"Oddaję fanom kawałek siebie"

To byłaby duża niespodzianka, gdybyś nagrał płytę w stylu Linkin Park...

Reklama

Tak, ale nie byłbym wtedy sobą. Po co miałbym nagrywać tego typu płytę? Na pewno nie zmienię nagle stylu i nie nagram takiego albumu.

Na twoim nowym albumie jest sporo ballad. Spodziewałem się, że będzie trochę bardziej rockowy...

Jest tam parę dobrych rockowych kawałków, np. "Back In The Day", "Lost For Words" czy "Turn It On Again". Myślę, że jest zachowana równowaga. Nie chcę się odcinać od moich fanów, wiem czego oni oczekują. Mam nadzieję, że nagrałem płytę, która spodoba nie tylko im, ale też paru innym osobom.

Patrząc z perspektywy czasu - czy uważasz, że to był dobry pomysł, aby zaczynać karierę jako członek boysbandu?

Tak. Wtedy raczej nie było łatwo artystom solowym - wytwórnie płytowe wolały podpisywać kontrakty z zespołami i boysbandami. To była taka furtka. Poza tym wtedy właśnie dokładnie tego chciałem, nie bardzo chciałem być artystą solowym. Wolałem być członkiem Boyzone, kochałem każdą chwilę spędzoną w tym zespole. Nie zastanawiałem się nad tym zbytnio.

Co sądzisz o metodach robienia gwiazd z młodych ludzi za pomocą programów typu "Idol" czy "Pop Stars"?

To dość niebezpieczne. W Anglii właśnie zaczyna się kolejny program tego typu i wygląda na to, że stawiają już krzyżyk na zwycięzcach poprzednich edycji, takich jak Gareth Gates czy Will Young. Tamci idą w odstawkę, teraz trzeba znaleźć ich następców, z którymi będzie można podpisać kontrakt i ich wylansować. Nie tędy droga! Gareth i Will powinni spokojnie kontynuować kariery i zobaczylibyśmy, co z tego by wynikło. Lepiej byłoby w nich zainwestować pieniądze, a nie szukać kolejnych artystów, z którymi można by podpisać kontrakt.

Ale ludzie uwielbiają oglądać takie programy...

Tak, kochają to, bo telewizja uzależnia. Ale to nie jest w porządku.

Jak wpływa na twoją karierę fakt posiadania rodziny i dzieci?

To jest cudowne. Dzięki temu mam motywację, aby robić to, co robię i mocno stąpać po ziemi.

import rozrywka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje