Reklama

"Nie boimy się eksperymentować"

Macie w planach trasę w Europie, a może jeszcze dalej, za Oceanem? Czy w tej kwestii Listenable wyciąga do was pomocną dłoń?

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że tak, jednak nie mogę jeszcze podzielić się żadnymi szczegółami. Jak będę już coś wiedział, na pewno to ogłosimy. Materiał z "Anaclasis" ma szansę świetnie wypadać na żywo, dlatego z niecierpliwością czekam na potwierdzenie koncertów.

Zmieniając temat. Obserwujesz może poczynania Mittloffa, twojego byłego kolegi z zespołu?

Tak, jestem chyba na bieżąco jeśli chodzi o poczynania Mittloffa. Gra obecnie progresywnego rocka w zespole Riverside i z tego co widzę zapełnili pewną niszę jeśli chodzi o taką muzykę na naszym rynku. Praktycznie nie mają konkurencji, bo prawie nikt u nas nie gra takiej muzyki na dobrym poziomie. Mają więc spore powodzenie, jednak nie tak wielkie jak przedstawia je sam Mittloff, mistrz propagandy i samopromocji (śmiech).

Życzę mu jednak jak najlepiej, bo zasłużył sobie na to chociażby przez długoletnią pracę i wytrwałość.

Od dłuższego czasu chciałem cię o to zapytać. Dlaczego kontaktujesz się z prasą wyłącznie po angielsku? Stronę też macie tylko w języku Szekspira. To jakaś trauma po lekcjach z polskiego? Nie zrozum mnie źle, ale muszę przyznać, że to trochę irytuje.

To wynika z braku czasu. Już dwa razy podchodziliśmy do tworzenia polskiej wersji naszej strony i za każdym razem coś nas od tego odrywało. Ale mogę obiecać, że trzecie podejście się uda. Do zobaczenia na koncercie poświęconym pamięci Doca! Praise Your Demons!

Dziękuję za rozmowę.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: boja | rzeczy | metal | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje