Reklama

Zespół UFO zapowiedział pożegnalną trasę. To naprawdę koniec?

Zespół UFO zapowiedział, że w 2022 roku wyruszy w pożegnalną trasę. Wiadomo już, gdzie zagrają koncerty.

Zespół UFO zapowiedział, że w 2022 roku wyruszy w pożegnalną trasę. Wiadomo już, gdzie zagrają koncerty.
Wokalistą zespołu UFO jest Phil Mogg /Ollie Millington/Redferns /Getty Images

UFO oficjalnie żegna się ze sceną. Ich ostatnia trasa koncertowa będzie odbywała się latem i jesienią 2022 roku.

Na początku, w czerwcu i lipcu, planują zagrać koncerty głównie na terenie Niemiec, a w październiku wyruszą do pozostałych krajów Europy - pierwszy koncert odbędzie się 15 października w Belgii, a ostatni 29 października w Grecji. Polska na razie nie znalazła się w koncertowych planach zespołu. 

"Z podjęciem tej decyzji zbierałem się bardzo długo. Już od dwóch tras rozważałem odejście z UFO. Nie chcę tego nazywać pożegnalną trasą, bo nie znoszę tego zwrotu, ale w przyszłym roku wystąpię z zespołem na scenie po raz ostatni. Zagramy ostatnią trasę w Wielkiej Brytanii i w kilku innych miastach, które zawsze były bliskie UFO. Ale nie będziemy dużo grali poza Wyspami" - mówił już w 2018 roku wokalista, Phil Mogg.

Reklama

"Po wielu latach niezliczonych wzlotów i fantastycznych doświadczeń, a także pewnych trudnych chwilach, to dobry moment, żeby pożegnać się z fanami. Wiem, że po obu stronach będą chwile wzruszeń" - skomentował teraz.

UFO to brytyjska formacja muzyczna nosząca miano legendy hard rocka. Formacja powstała w 1968 roku. Przez te lata zagrali koncerty na całym świecie, wydali także ponad 20 albumów studyjnych. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pożegnalna trasa | ostatnia trasa | U.F.O.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy