Reklama

Zapracowany Sławomir nie odpoczywa. Kiedy wybierze się na urlop?

Znany z wielkiego przeboju "Miłość w Zakopanem" Sławomir nie zwalnia tempa - kalendarz koncertowy na najbliższe miesiące jest wyładowany, poza prowadzeniem "Big Music Quiz" w TVP pojawia się też co chwilę na imprezach konkurencyjnych stacji.

Sławomir z Kajrą wystąpili w finale "Tańca z gwiazdami"

Jako "gwiazda rock polo" o pseudonimie Sławomir zadebiutował w Dzień Kobiet 2014 r. To wtedy premierę miał utwór "Megiera", a Sławomir Zapała pokazał swoje nowy wizerunek - charakterystyczny wąs, zaczeska na głowie czy bujne owłosienie na klacie, Volkswagen Golf 3, a także powiedzonka "Cześć tu Sławomir" i "czuć piniądz".

Reklama

Posłuchaj utworu "Megiera" w serwisie Teksciory.pl

U jego boku pojawiła się też od razu żona Kajra (studiująca o rok wyżej na PWST Magdalena Kajrowicz znana z seriali "M jak miłość", "Na krawędzi" i "Chichot losu").

Największą popularność przyniósł im przebój "Miłość w Zakopanem", który przekroczył już ponad 150 mln odsłon. Klip został opublikowany 23 kwietnia 2017 r. W rankingu najpopularniejszych polskich teledysków przegrywa już tylko z dziecięcymi "Kaczuszkami" (ponad 158 mln).

Sprawdź tekst utworu "Miłość w Zakopanem" w serwisie Teksciory.pl

"Miłość w Zakopanem" pochodzi z debiutanckiego albumu "The Greatest Hits", który zawiera również m.in. piosenki "Megiera", "Ni mom hektara", "Aneta" (z grupą VOX) i najnowszy przebój "Ty mała znów zarosłaś". Płyta właśnie pokryła się platyną.

Sławomir w rozmowie z serwisem przeAmbitni.pl zdradził, że jest teraz tak zapracowany, że na najbliższe wakacje z żoną wybierze się... dopiero w styczniu.

"Jak masz taką liczbę imprez, to nie jesteś w stanie innych rzeczy robić. Nie patrzę w kalendarz za daleko, tylko na parę dni do przodu, żebym się nie denerwował" - powiedział.

"Po drodze mamy jeszcze spektakle do zagrania" - dodaje Kajra.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama