Reklama

Reklama

Zamieszka z narzeczonym

27-letnia wokalistka Lidia Kopania, laureatka "TOPTrendy 2006", spakowała swoje rzeczy i z wynajętej kawalerki wprowadziła się do mieszkania narzeczonego - informuje "Super Express".

W 2006 roku Lidia przeniosła się z Łodzi do Warszawy. Jednak do tej pory w stolicy tylko wynajmowała mieszkanie. Teraz zamieszka u ukochanego Grzegorza na warszawskim Powiślu.

Lidia przeprowadzkę zaczęła z samego rana. Na szczęście nie ma dużo rzeczy, więc wszystko zmieściło się w bagażniku samochodu wokalistki. Grzegorz oczywiście pomógł nosić ciężkie walizki - raportuje "Super Express".

"Cieszę się, że będę tu mieszkać. To jest centrum miasta i wszędzie jest blisko, a mimo to jest dużo zieleni i spokój" - zachwala nowe lokum wokalistka, która nie chce mówić o swoim narzeczonym.

Reklama

Dodajmy, że Lidia bierze udział w projekcie "Global One", który firmuje Brian Allan, lider grupy Why Not?. W jego ramach powstaje kilkanaście wersji językowych nagrania "Lately" z pomocą cenionych producentów.

Przy polskiej wersji uczestniczyli m.in. Lidia, Liroy i Mario Szaban, którym pomagał Rob Hoffman, producent Christiny Aguilery. Lidka liczy, że Hoffman zrealizuje jesienią jej nową płytę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje