Reklama

Reklama

Zagrali na Glastonbury i...

Album "Babel" zespołu Mumford & Sons powrócił na szczyt brytyjskiej listy bestsellerów.

Druga płyta Mumford & Sons awansowała aż o 15 pozycji i powróciła na szczyt zestawienia najchętniej kupowanych albumów na Wyspach Brytyjskich.

Jak podkreślają brytyjskie media, Numer Jeden "Babel" to efekt występu Mumford & Sons podczas słynnego festiwalu w Glastonbury. Koncert grupy na głównej scenie zamykał imprezę w zeszłą niedzielę (30 lipca). Po występie sprzedaż albumu wzrosła o blisko 400 procent.

Dodajmy, że wydana jeszcze w 2012 roku płyta "Babel" znajduje się na liście brytyjskich bestsellerów płytowych już od 41 tygodni!

Reklama

Przeczytaj recenzję albumu "Babel" na stronach INTERIA.PL!

Na pozycji 2. znalazł się Michael Buble z płytą "To Be Loved". Jak informują brytyjskie media, sprzedaż albumu kanadyjskiego wokalisty była gorsza od zeszłotygodniowego nakładu "Babel" Mumford & Sons o zaledwie 125 kopii.

W pierwszej dziesiątce zestawienia zadebiutowała nowa płyta grupy Editors, która była jedną z gwiazd gdyńskiego Open'er Festival. Album zatytułowany "The Weight Of Your Love" znalazł się na miejscu 6.

Nowym Numerem Jeden w zestawieniu najpopularniejszych przebojów na Wyspach Brytyjskich jest piosenka "Love Me Again" Johna Newmana. Nakład singla przekroczył 125 tysięcy kopii.

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: album | Mumford & Sons | lista przebojów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje