Reklama

Wybierz swoją ulubioną wokalistkę pierwszej dekady XXI wieku!

Proponujemy wam małą podróż w czasie. Pamiętacie początek XXI wieku? Wybierzcie z nami swoją ulubioną wokalistkę pierwszej dekady lat dwutysięcznych!

Proponujemy wam małą podróż w czasie. Pamiętacie początek XXI wieku? Wybierzcie z nami swoją ulubioną wokalistkę pierwszej dekady lat dwutysięcznych!
Jedne z najpopularniejszych wokalistek XXI wieku /Getty Images

Początek XXI wieku w muzyce to m.in. czas popu, tanecznych teledysków i kultowej stacji MTV, dzięki której globalny sukces odniosły takie nastoletnie wówczas gwiazdy jak Britney Spears czy Christina Aguilera.

Poniżej zebraliśmy 17 wokalistek, których przeboje podbijały listy przebojów na całym świecie.

Co ciekawe, mimo że popularność niektórych z nich już nie jest na tak wysokim poziomie, jak te kilkanaście lat temu, to nadal pozostają aktywne zawodowo i wprawić w kompleksy mogą o wiele młodsze gwiazdki. 

I tak 47-letnia Jennifer Lopez wciąż zachwyca swoimi występami, Britney Spears już dawno nie była w tak dobrej formie, Beyonce wydała bardzo dobrze przyjęty album "Lemonade", a Fergie nadal rozpala zmysły facetów - ostatnio za sprawą teledysku "M.I.L.F $".

Reklama

Wciąż na fali wznoszącej jest także Rihanna promująca wydaną w 2016 roku płytę "Anti". Po kilku latach do muzyki wróciły Adele (jej album "25" stał się bestsellerem), Avril Lavigne (premiera jej nowego wydawnictwa zaplanowana jest na ten rok), Nelly Furtado (nowy album wokalistki zatytułowany "The Ride" ukazał się 31 marca) i Pink (niedawno zaprezentowała utwór "Just Like Fire" powstały na potrzeby filmu "Alicja po drugiej stronie lustra"). Wydanie kolejnej płyty zapowiedziała na ten rok także Shakira.

Z rodzinnej tragedii otrząsnęła się Celine Dion, która w ubiegłym roku pożegnała nie tylko swojego męża Rene Angelila, ale także brata. Kanadyjska wokalistka wróciła do koncertowania i pracuje nad nowym materiałem. 

Która z nich była waszą ulubioną wokalistką lat dwutysięcznych? Sprawdźcie naszą listę i zagłosujcie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ankiety
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama