Reklama

Udaje ciążę? Mają dowód!

Czy Beyonce udaje, że jest w ciąży? Ponoć są na to dowody!

Amerykańska wokalistka Beyonce wcale nie jest w ciąży! - twierdzi plotkarska prasa. Piosenkarka ma nosić pod ubraniami sztuczny brzuch ciążowy, a dziecko za gwiazdę urodzi matka zastępcza.

Reklama

Zaskakujące doniesienia poparto klatką z wywiadu, jakiego w miniony weekend Beyonce udzieliła australijskiej telewizji. Piosenkarka oznajmiła wtedy, że dziecko urodzi się w lutym 2012 roku.

Jednak portal zauważył, że brzuch wokalistki w trakcie siadania na krześle w studio telewizyjnym wkląsł do środka. Jak podał serwis TMZ, może to oznaczać, że piosenkarka wciąż nosi sztuczny brzuch ciążowy.

Przypomnijmy, że wcześniej serwis Mediatakeout.com zarzucił Beyonce, że podczas gali MTV Video Music Awards również założyła sztuczny brzuch. Wtedy to gwiazda poinformowała media o tym, że spodziewa się dziecka.

"Chciała, by komunikat o ciąży wypadł jak najbardziej efektownie, więc uczyniła wszystko, by ludzie zauważyli brzuch" - zdradził informator Mediatakeout.com.

Serwis zauważył również, że po informacji o ciąży sprzedaż najnowszej płyty Beyonce zatytułowanej "4" znacząco podskoczyła.

Rzecznik prasowy gwiazdy szybko zareagowała na sensacyjne doniesienia i zdementowała pogłoski.

Yvette Noel-Schure za pośrednictwem stacji ABC News oświadczyła, że plotki na temat Beyonce są "głupie, niedorzeczne i fałszywe".

Zobacz teledyski Beyonce na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: beyonce | ciąża | plotki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje