Reklama

U2 nakręcili teledysk w Berlinie

Zespół U2 realizował w ubiegłym tygodniu w stolicy Niemiec wideoklip do utworu "Stuck In A Moment You Can't Get Out Of" z ich najnowszej płyty "All That You Can't Leave Behind". Irlandzki kwartet ma w nim być widzami meczu futbolu amerykańskiego na sportowym stadionie. Data premiery telewizyjnej dzieła nie została jeszcze wyznaczona.

Nie podano wielu szczegółów na temat realizacji filmu. Wiadomo, że reżyserem jest Joseph Khan. Khan nakręcił również przebojowy klip U2 "Elevation (Tomb Raider)", który otrzymał aż 4 nominacje do MTV Video Music Awards. Berlin był już miejscem akcji teledysku zespołu z Dublina. W 1993 nakręcono tam "Stay (Faraway, So Close!)". Piosenka pochodziła z albumu "Zooropa" i pojawiła się na ścieżce dźwiękowej filmu Wima Wendersa "Tak daleko, tak blisko".

Reklama

Wypad do krainy filmu był jedynie przerywnikiem w europejskiej trasie koncertowej U2. Po koncercie w Berlinie zespół udał się do Arnhem w Holandii. Po od dawna zapowiadanym plenerowym występie w irlandzkim Slane Castle, który odbędzie się 1 września, grupa pozwoli sobie na odpoczynek. Jednak jeszcze w 2001 roku U2 pojedzie na koncerty do Ameryki Północnej.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: U2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje