Reklama

To nie koniec współpracy Quebonafide i Michała Wiśniewskiego. Jest nowe nagranie!

Niedawno świat polskiej muzyki został zaskoczony kolanoracją Michała Wiśniewskiego z czołówką polskiej sceny hiphopowej. W sieci pojawiło się ich wspólne nagranie, jednak okazało się, że to nie koniec współpracy.

Michał Wiśniewski będzie jedną z gwiazd sylwestrowej imprezy Polsatu

Wyjazdy za wschodnią granicę w poszukiwaniu nowych scenerii do teledysków staje się coraz bardziej popularne wśród polskich artystów.

Reklama

Kilka miesięcy temu, przed premierą płyty Quebonafide "Romantic Psycho" raperzy spotkali się w Tallinie. Był z nimi również Estończyk, Tommy Cash

W połowie grudnia w sieci pojawiły się zdjęcia z imprezy na Ukrainie, w której uczestniczą Michał Wiśniewski i raper Quebonafide

Na fotografiach widnieli również inni raperzy z czołówki polskiej sceny: SokółMataKukon i Forxst. Widać, jak muzycy siedzą na kanapach, a przed nimi znajduje się stół obficie zastawiony butelkami alkoholu. 

Fanów zdziwiła jednak kolaboracja raperów z Michałem Wiśniewskim. "Nikt o to nie prosił, ale każdy tego potrzebował", " Panie Michale, super, że nie zwalnia pan w życiu tempa, tak trzymać", "Nic lepszego mnie nie spotka w tym roku" - pisali pod zdjęciem.

23 grudnia pojawił się z kolei teledysk do utworu "Piję wódę i słucham Ich Troje". Tekst nowej piosenki jest bardzo wulgarny. "Piję wódę i słucham Ich Troje. Liżę c*pkę i liczę naboje. D*py piszczą, jak wchodzą playboye. Wstań, powiedz: nie jesteś sam" - słyszymy między innymi. Wiśniewski ograniczył się do występu w teledysku. 

Jak okazało się kilka dni później, współpraca muzyków nie skończyła się na nagraniu klipu. Quebonafide wsparł akcję charytatywną Michała Wiśniewskiego - "Wiśnia Dzieciom".

Lider Ich Troje udostępnił nagranie od rapera. "Dzięki Quebonafide za wsparcie akcji Wiśnia Dzieciom. Dobry z ciebie człowiek jak i cała twoja ferajna. To było bardzo pozytywne zaskoczenie i zaszczyt poznać was chłopaki - Sokół, Mata, Kukon. Dzieli nas pokolenie, a jednak tak wiele łączy. Brawo wy" - napisał.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: quebonafide | Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje