Reklama

To koniec! Demi Lovato zerwała zaręczyny z Maxem Ehrichem

Demi Lovato i Max Ehrich zerwali zaręczyny i przestali być parą. Wokalistka w wymowny sposób skomentowała całą sprawę na Instagramie.

Demi Lovato i Max Ehrich zerwali zaręczyny i przestali być parą. Wokalistka w wymowny sposób skomentowała całą sprawę na Instagramie.
Demi Lovato i Max Ehrich nie są już razem /Backgrid USA /East News

28-letnia wokalistka Demi Lovato (posłuchaj nowej piosenki!) i 29-letni aktor i piosenkarz Max Ehrich (znany m.in. z serialu "Młodzi i niespokojni") spotykali się od marca tego roku.

Ich związek zaczął się trzy miesiące po tym, jak piosenkarka zakończyła relację z modelem Austinem Wilsonem.

Para szybko zaczęła myśleć o zaręczynach, a następnie o ślubie. Ehrich przez Lovato został nazwany "miłością jej życia".

Reklama

"Max, zakochałam się w tobie od pierwszego wejrzenia. To coś, czego nie mogę opisać komuś, kto tego nie doświadczył, ale na szczęście ty czujesz podobnie. Nigdy nie zmuszasz mnie, abym była kimś innym. Sprawiasz, że chcę być najlepszą wersją siebie. Jestem zaszczycona, że mogę wkrótce zostać twoją żoną" - pisała na Instagramie w poście, w którym poinformowała o zaręczynach.

Dwa miesiące po tym wydarzeniu para jednak zdecydowała się rozstać. Magazyn "People" poinformował o końcu związku gwiazd. "To była ciężka decyzja, ale Demi i Max zdecydowali się pójść własnymi drogami i skupić się na karierach. Wciąż się szanują i kochają i zawsze będą dobrze wspominać spędzony wspólne czas" - czytamy.

Plotkarskie media przypominają również, że jeszcze we wrześniu Lovato brała w obronę swojego partnera, gdy ten był łączony z wpisami na Twitterze, w którym miał obrażać swoją przyszłą narzeczoną. Wokalistka zdementowała te doniesienia, a screeny ze wpisami nazwała fałszywymi.

Na razie żadna ze stron nie wystosowała żadnego oświadczenia w sprawie zerwania zaręczyn. Lovato umieściła jednak na Instagramie wymowne zdjęcie koszulki z napisem "Psy ponad ludźmi".

Przypomnijmy, że 2020 rok dla piosenkarki miał być wielkim powrotem na scenę. Lovato wystąpiła m.in. na Super Bowl i podczas gali Grammy oraz zaprezentowała single - "Love Me", "Anyone" oraz "I'm Ready" (stworzony z Samem Smithem). 27-latka zamierza również wrócić z nowym albumem, jednak nieznana jest jeszcze data jego premiery.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Lovato | Max Ehrich

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy