Reklama

Reklama

"The Voice Senior": Danuta Urbańska zachwyciła publiczność. Błąd trenerów?

Jedną z uczestniczek kolejnego odcinka "The Voice Senior" była Danuta Urbańska. Zachwyciła występem, poruszają publiczność, jednak... żaden z trenerów nie obrócił fotela.

Danuta Urbańska zachwyciła publiczność

Za nami ostatnie odcinki z przesłuchaniami uczestników do kolejnych etapów nowej edycji "The Voice Senior". Muzyczne umiejętności oceniają Alicja Majewska, Witold Paszt oraz debiutujący w roli trenerów "The Voice Senior" - Maryla Rodowicz oraz Piotr Cugowski.

Na scenie pojawiła się m.in. 65-letnia Danuta Urbańska ze Świebodzina. Na występ wybrała utwór "Powiedz, że, powiedz, jak" Grażyny Łobaszewskiej (posłuchaj!). Trenerzy od pierwszych dźwięków byli zafascynowani wokalistką, dyskutowali też na temat tytułu piosenki, której nie mogli rozpoznać. Ostatecznie żaden z foteli się nie obrócił, co trenerzy zrzucili na zasłuchanie się w wykonanie. 

Reklama

Po krótkiej rozmowie uczestniczka została namówiona na zaśpiewanie jeszcze jednego utworu - "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena (posłuchaj!). W występie towarzyszył jej Piotr Cugowski. 

Cały występ zadedykowała swojemu choremu mężowi, który stracił obie nogi i walczy z tętniakowatością organizmu. "Wydawało mi się, że przed nami jest piękna jesień życia, złota, cudowna. (...) Nie mogłam trafić lepiej. To jest moja jedyna pierwsza miłość. Największa na świecie" - mówiła Urbańska. "Głos ma pani piękny, ciepły" - skomentował Witold Paszt, wtórowali mu również pozostali trenerzy. 

W sieci internauci szybko zauważyli, że oceniający popełnili ogromny błąd. "Pani Danuta ze Świebodzina była dużo lepsza. Publiczność ją nagrodziła, a jury odrzuciło, nie wiem dlaczego. Piosenki nie znali", "Zrobiła to fenomenalnie. Jednak wybór piosenki, którą zaśpiewała jako pierwszą był fatalny", "Pani ze Świebodzina - rewelacja. Czy państwo trenerzy byli na przerwie?" - komentowali. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama