Reklama

Reklama

Sylwia Nowak z serialu "Pierwsza miłość": Muzyka jest dla mnie numerem jeden

Celem Sylwii Nowak jest zdobycie popularności przede wszystkim jako wokalistka. W czasie pandemii poświęciła dużo czasu na to, by nagrać nowe utwory i zaprezentować je szerokiemu gronu odbiorców. W przygotowaniu są nowe kompozycje i autorska płyta. Artystka nie ukrywa też, że wszelkie propozycje aktorskie również są mile widziane. Marzy bowiem o tym, by łączyć ze sobą te dwie dziedziny i jak najlepiej się w nich spełniać.

Sylwia Nowak zapowiada kolejne muzyczne produkcje

W ciągu ostatnich miesięcy Sylwia Nowak przedstawiła swoim fanom kilka singli, m.in.: "Me gusta", "Bawię się świetnie", "Wolna jak" i "Tańcz ze mną". Utwory przypadły słuchaczom do gustu, a ona sama zyskała motywację do tego, by tworzyć jeszcze więcej. Choć zagrała już w kilku filmach i serialach, to jak zapewnia, muzyka jest tym, co kocha najbardziej.

"Chcę iść w dwie strony, a tak dokładniej chcę, żeby moja zawodowa droga łączyła właśnie aktorstwo z muzyką. Bardzo bym pragnęła jednak, żeby muzyka była numerem jeden, głównie dlatego, żebym była kojarzona. I na to pracuję. Zostało już opublikowanych siedem moich utworów, kolejne wkrótce, płyta mam nadzieję lada miesiąc. Natomiast aktorstwo też mnie bardzo pasjonuje i daje mi ogromną satysfakcję" - mówi agencji Newseria Lifestyle Sylwia Nowak.

Reklama

Wokalistka ma na swoim koncie udział w takich filmach i serialach jak: "Pętla", "Bad Boy", "Ślad", "Święty" i "Barwy szczęścia". Niedawno dołączyła też do obsady hitu Polsatu "Pierwsza miłość". Jak przyznaje, każda rola jest inna, wymaga innego przygotowania i nakładu pracy.

"Uwielbiam pracę na planie, uwielbiam zmienianie się w inne postaci i psychologiczne przygotowywanie do tego, co ta postać przeżywa, co sobie myśli, czerpanie też ze swoich doświadczeń, wkładanie trochę swoich emocji w te postaci" - mówi Sylwia Nowak.

Piosenkarka podkreśla, że nie lubi siedzieć bezczynnie w domu i czekać, aż ktoś zadzwoni do niej z propozycją pracy. Sama stara się o role i udział w ciekawych projektach.

"Biorę udział w castingach do innych seriali czy też filmów, więc mam nadzieję, że niedługo będę mogła zdradzić, w co dokładnie wkrótce się zaangażuję" - mówi.

Sylwia Nowak w serialu "Pierwsza miłość"

Sylwia Nowak w serialu "Pierwsza miłość" wciela się w rolę Kasi. To ambitna i pewna siebie studentka architektury. Nieoczekiwanie spotyka na swojej drodze Michała Domańskiego (Wojciech Błach), który oferuje jej pomoc w napisaniu pracy zaliczeniowej. Wspólny wieczór kończy się dla nich w zaskakujący, wręcz dramatyczny sposób. Kasia stanie przed moralnym dylematem po otrzymaniu trudnej do odrzucenia propozycji, którą złoży jej Grażyna Weksler (Grażyna Wolszczak). Czy przebojowa studentka zgodzi się złamać prawo?

Oglądaj za darmo serial "Pierwsza miłość" w serwisie Polsat Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje