Reklama

Stylizacja Dody warta tyle, co mieszkanie? Zobacz, co na siebie włożyła gwiazda

Doda na jednej z imprez pokazała się w szeroko komentowanej, lawendowej stylizacji. Jak się okazuje wszystkie jej elementy kosztowały tyle, że można by za nie kupić małe mieszkanie. Zobacz, co włożyła na siebie gwiazda.

Doda to jedna z tych gwiazd, która słynie z oryginalnych kreacji

Na imprezie promującej zegarki Doda zaprezentowała się w przykuwającej wzrok lawendowej stylizacji. Uwagę zwrócił nie tylko wygląd gwiazdy, ale też ceny poszczególnych elementów stroju i dodatków. Jak się okazało koszt całości może przyprawić o zawrót głowy. Jak podał "Super Express", Doda miała na sobie równowartość 240 tys. złotych.

Reklama

Doda kocha oryginalne stylizacje i lubi zwracać na siebie uwagę. Nie szczędzi też na nie pieniędzy, co dobitnie udowodniła teraz.

Ile kosztowały elementy lawendowej stylizacji? Najbardziej kosztowne były dodatki - zegarek z chromowanego białego złota za 160 tys. zł i torebka za 60 tys. zł.

Jak nietrudno się domyślić, niemało kosztowała też peruka – 10 tys. złotych.

Gwiazda miała na sobie top uszyty z 20 metrów strusich piór. Stworzyła go Patrycja Kujawa, a jego cena wynosiła 9 tys. złotych. Reszta stroju to garnitur za 500 zł i eleganckie szpilki za 600 zł.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje