Smolasty prezentuje utwór "Jestem, byłem, będę"

Smolasty zaprezentował swój pierwszy singel zatytułowany "Jestem, byłem, będę", do którego powstał również teledysk.

Smolasty pokazuje solowe oblicze

"'Jestem, byłem, będę' to utwór o silnej relacji oraz uczuciu do pewnej dziewczyny, z drugiej strony jest to walka z  ciemniejszą stroną i pokusami miasta, które próbują to zniszczyć. Utwór ma przesłanie, że mimo popełnionych błędów cały czas czekam i wierzę w otrzymanie drugiej szansy" - mówi o swoim singlu Smolasty.

Utwór wyprodukowany przez Smolastego i OLKA został zobrazowany teledyskiem, za który odpowiedzialna jest ekipa H D S C V M.

Smolasty to urodzony w 1995 roku wokalista, producent i autor tekstów pochodzący z Warszawy. Wśród swoich muzycznych idoli wymienia reprezentujących kanadyjską scenę muzyczną: duet Majid Jordan, Drake’a czy PARTYNEXTDOOR, a także pochodzącego z Los Angeles Kid Ink’a, którego ceni za podejście do muzyki i stawia sobie za przykład.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczynał od rapu i funku, co zaowocowało założeniem zespołu, w którym grał m.in. na gitarze. Dorastając otaczał się przeróżną muzyką: od twórczości przełomu lat 60. i 70., słuchanych z winylowych płyt taty, przez Chrisa Browna czy Omariona. Wszystko to sprawiło, że utwory Smolastego trudno zamknąć w sztywnych ramach gatunkowych.

Do tej pory znany był z kolaboracji z innymi artystami. Ma na koncie wyprodukowanie całego albumu 'Lot022' Kaza Bałagane. Jego utwór "Znowu nie ma jej" nagrany z duetem producenckim MXF spotkał się z dużym uznaniem zarówno wśród internautów jak i części rozgłośni radiowych. Dotychczasowy dorobek artystyczny Smolastego zamyka wydany własnym sumptem mixtape ‘Mr Hennessy’.

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "Jestem, byłem, będę" w serwisie Teksciory.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Smolasty

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje