Reklama

Reklama

Smolasty prezentuje utwór "Jestem, byłem, będę"

Smolasty zaprezentował swój pierwszy singel zatytułowany "Jestem, byłem, będę", do którego powstał również teledysk.

Smolasty pokazuje solowe oblicze

"'Jestem, byłem, będę' to utwór o silnej relacji oraz uczuciu do pewnej dziewczyny, z drugiej strony jest to walka z  ciemniejszą stroną i pokusami miasta, które próbują to zniszczyć. Utwór ma przesłanie, że mimo popełnionych błędów cały czas czekam i wierzę w otrzymanie drugiej szansy" - mówi o swoim singlu Smolasty.

Utwór wyprodukowany przez Smolastego i OLKA został zobrazowany teledyskiem, za który odpowiedzialna jest ekipa H D S C V M.

Smolasty to urodzony w 1995 roku wokalista, producent i autor tekstów pochodzący z Warszawy. Wśród swoich muzycznych idoli wymienia reprezentujących kanadyjską scenę muzyczną: duet Majid Jordan, Drake’a czy PARTYNEXTDOOR, a także pochodzącego z Los Angeles Kid Ink’a, którego ceni za podejście do muzyki i stawia sobie za przykład.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczynał od rapu i funku, co zaowocowało założeniem zespołu, w którym grał m.in. na gitarze. Dorastając otaczał się przeróżną muzyką: od twórczości przełomu lat 60. i 70., słuchanych z winylowych płyt taty, przez Chrisa Browna czy Omariona. Wszystko to sprawiło, że utwory Smolastego trudno zamknąć w sztywnych ramach gatunkowych.

Do tej pory znany był z kolaboracji z innymi artystami. Ma na koncie wyprodukowanie całego albumu 'Lot022' Kaza Bałagane. Jego utwór "Znowu nie ma jej" nagrany z duetem producenckim MXF spotkał się z dużym uznaniem zarówno wśród internautów jak i części rozgłośni radiowych. Dotychczasowy dorobek artystyczny Smolastego zamyka wydany własnym sumptem mixtape ‘Mr Hennessy’.

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "Jestem, byłem, będę" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Smolasty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje