Reklama

Slash wziął ślub!

Saul Hudson, lepiej znany jako Slash, gitarzysta pamiętany z Guns 'N Roses i Slash's Snakepit, stanął po raz drugi na ślubnym kobiercu. 15 października w Maui na Hawajach muzyk poślubił Perlę, swoją towarzyszkę życia od kilku lat. Ceremonia była cicha i uczestniczyło w niej tylko kilkanaście osób.

Jak donosi strona oficjalnego fan clubu muzyka, Slash i Perla zaręczyli się blisko rok temu, a znają się od 14 lat. Spotykać zaczęli się, kiedy poprzednie małżeństwo Slasha z aktorką i modelką Renee Suran zakończyło się rozwodem.

Reklama

"Wbrew modzie panującej wśród muzyków rockowych, którzy biorą ślub, państwo młodzi byli ubrani tradycyjnie. Perla miała długą białą suknię bez ramiączek, a rękach piękny bukiet kwiatów. Slash założył nowiutkie skórzane czarne spodnie, biała koszulę i czarną skórzaną marynarkę do kompletu, a na głowę nowy cylinder. Na ceremonii obecnych było niewiele osób. Wszystko odbyło się cicho, bez pompy. Teraz oboje przebywają już we wspólnym domu w Los Angeles. Slash mówi, że jest w ekstazie i podkreśla jest miłością jego życia. Będą mieszkać w Kalifornii i myślą już o powiększeniu rodziny. Oboje bardzo chcą mieć dzieci. Perla przyjęła nazwisko męża i teraz jest 'Panią Perlą Hudson'" - napisano na stronie Slasha.

Wszyscy, którzy chcą przesłać Slashowi kartkę z gratulacjami mogą to zrobić pisząc na adres:

Slash and Perla Hudson

8033 Sunset Blvd.

Suite 994

Hollywood, CA 90046

Małżonkom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: życia | Guns N'Roses | hudson | ślub | Slash

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje