Reklama

Shakira odzyskała wiarę w Boga, gdy...

Modlitwy Shakiry o idealnego partnera zostały wysłuchane, gdy kolumbijska gwiazda poznała obrońcę Barcelony Gerarda Pique.

Na początku 2011 roku pojawiła się informacja o tym, że kilka miesięcy wcześniej Shakira rozstała się z Antonio de la Rua, synem byłego prezydenta Argentyny. Byli parą przez prawie 11 lat.

Reklama

Mówiło się, że ich rozstanie przebiegło w przyjacielskiej atmosferze, jednak Shakira otrzymała pozew od byłego partnera, który domaga się 250 milionów dolarów za swoją pracę w roli opiekuna biznesowego wokalistki. To de la Rua odegrał kluczową rolę w podpisaniu kontraktu Shakiry z Live Nation, dzięki któremu wokalistka znalazła się w gronie takich światowych gwiazd, jak m.in. Madonna, U2 czy Jay-Z. Wartość 10-letniego kontraktu szacuje się na 70-100 milionów dolarów.

"Na chwilę straciłam wiarę w Boga i zaczęłam stawać się agnostyczką. To dla mnie było bardzo trudne, bo zawsze byłam bardzo religijna" - opowiada Shakira w amerykańskim magazynie "Elle".

"Ponieważ nie czułam miłości takiej, jaka ona powinna być, zaczęłam myśleć, że nie ma Boga. Ale później poznałam Gerarda i znów wyszło słońce" - tłumaczy Kolumbijka, dla której to właśnie miłość jest dowodem na istnienie Boga.

Młodszy o 10 lat Gerard Pique jest ojcem pierwszego dziecka Shakiry. Syn o imieniu Milan przyszedł na świat w styczniu tego roku.

"On ma swój świat i to jest jedna z najzdrowszych rzeczy w związku" - mówi Shakira o Gerardzie Pique.

"Wiem, że on jest ze mną jedynie z powodu miłości, która nas łączy. A ja mu nie mogę zaoferować niczego poza moją kobiecością" - dodaje szczęśliwa wokalistka.

Shakira urodziła:

TVN24/CNN Newsource/x-news

Czytaj także:

Shakira urodziła!

Zobacz teledyski Shakiry na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique | dziecko | wiara | Bóg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje