Reklama

Reklama

Ryszard Makowski: Nowa piosenka na Euro obiektem kpin widzów TVP

Przy okazji ogłoszenia kadry reprezentacji Polski na Euro 2016 w TVP Info zaprezentowano nową piosenką, dopingującą drużynę Adama Nawałki. Niektórzy oglądający przecierali oczy ze zdumienia.

Ryszard Makowski zaskoczył wykonaniem własnej piosenki dla reprezentacji Polski

W TVP Info przy okazji ogłoszenia kadry przez Adama Nawałkę, pojawił się gość specjalny Ryszard Makowski - kabareciarz oraz felietonista.

W studiu zaśpiewał piosenkę, która jednak nie spodobała się wszystkim widzom programu.

W tekście swojego krótkiego utworu Makowski nawiązał m.in. do programu 500+, chrztu Polski oraz wódki. Pełnej wersji utworu możecie posłuchać poniżej.

Sprawdź tekst piosenki Ryszarda Makowskiego w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Piosenka szybko rozeszła się na Twitterze oraz Facebooku. Niektórzy komentujący zwracali uwagę na fakt, że Makowski bardzo mocno wspiera rządzących (stąd nawiązanie do programu 500+), inni stwierdzili, że po TVP nie można było spodziewać się czegoś innego, natomiast najliczniejsza grupa komentujących nie wierzyła, że taka piosenka powstała i została zaprezentowana w telewizji.

Warto wspomnieć, że Ryszard Makowski w 2015 roku nagrał piosenkę "Pakuj się Bronek", gdzie zachęcał do głosowania na Andrzeja Dudę w wyborach prezydenckich i krytykował Bronisława Komorowskiego.

Poniżej możecie wybrać, który utwór (z wyjątkiem piosenki Makowskiego) najlepiej nadaje się na hymn reprezentacji:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ryszard Makowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje