Reklama

Robin Thicke rozstaje się z żoną

Znany z wielkiego przeboju "Blurred Lines" wokalista Robin Thicke po dziewięciu latach małżeństwa rozstaje się z żoną, aktorką Paulą Patton.

36-letni Thicke i 38-letnia Patton (grała w takich filmach, jak m.in. "Agenci", "Mission Impossible - Ghost Protocol") zaczęli się spotykać jeszcze w szkole, ponad 20 lat temu. W kwietniu 2010 r. para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Juliana.

Reklama

"Zawsze będziemy się kochać i zostaniemy najlepszymi przyjaciółmi, ale oboje podjęliśmy zgodną decyzję, żeby się rozstać" - głosi standardowy komunikat o separacji opublikowany w serwisie People.com.

Już jesienią 2013 roku na małżeństwie Thicke pojawiły się poważne rysy. Do sieci wówczas trafiło zdjęcie wokalisty z 20-letnią fanką Laną Scolaro. Fotografia, wykonana na imprezie po ceremonii rozdania nagród MTV VMA (Thicke przyszedł z żoną), przedstawia parę oraz jej odbicie w lustrze, na którym widać, jak piosenkarz wkłada dziewczynie rękę pod sukienkę. Scolaro twierdziła, że Robin Thicke próbował ją zaciągnąć do łóżka.

Wówczas reprezentantka Pauli Patton przekonywała, że Lana Scolaro to dziewczyna, która próbuje tylko ściągnąć na siebie uwagę.

Czytaj także:

Czy żona gwiazdora jest zadowolona z tego zdjęcia?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robin Thicke | separacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje