Reklama

Rita Ora i Calvin Harris już nie są razem. Oficjalne potwierdzenie

Popularny DJ i producent Calvin Harris oficjalnie potwierdził, że nie spotyka się już z wokalistką Ritą Orą.

Do rozstania miało dojść już na początku roku. Plotkarskie serwisy pisały wtedy o zakończeniu związku na podstawie tego, że Rita Ora wyrzuciła Calvina Harrisa ze znajomych na portalach społecznościowych. Teraz rozstanie potwierdził sam Harris - również w internecie.

Reklama

"By odnieść się do spekulacji na ten temat - ja i Rita zakończyliśmy nasz związek jakiś czas temu" - napisał na Twitterze. "Ona jest piękną, utalentowaną kobietą i życzę jej jak najlepiej" - dodał zaraz szkocki producent.

Związek gwiazdorskiej pary trwał ok. dziewięciu miesięcy. Do rozstania doszło ponoć dlatego, bo ciężko było im utrzymać związek na odległość.

"Nie jestem fanką związków na odległość. Jeśli masz wybór, to chcesz, by ta osoba była z tobą" - mówiła niedawno Rita Ora.

Już po potwierdzeniu informacji o rozstaniu, w mediach pojawiły się zdjęcia Calvina Harrisa w otoczeniu pięknych kobiet (z modelką i aktorką Rosie Huntington-Whiteley miał zjeść kolację). Z kolei Rita Ora też najwyraźniej nie zamierza rozpaczać - spędziła czas na imprezie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Calvin Harris | Rita Ora | rozstanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje